Nevydarený vtip Polície SR? Na sociálnej sieti navádzali na zneužitie linky 158!

Iste si pamätáte na nedávny škandálny prípad, o ktorý sa postarala Polícia SR. Na Facebooku kolovalo video, kde policajt dievčaťu roztrhol slúchadlá. Neskôr sa Polícia SR k videu priznala a uviedla, že ide iba o novú kampaň mierenú k prevencii nehôd zahŕňajúcich chodcov. Síce sa všetko vysvetlilo no mnoho ľudí je skeptických voči výberu typu propagácie danej témy.

 

Tentokrát si Polícia SR „zavarila“ u verejnosti na Instagrame. Tam Polícia SR často zdieľa fotky so súkromných profilov svojich zamestnancov, ku ktorým administrátor účtu pridáva navádzajúce popisy a hashtagy. Napríklad aby ženy kontaktovali mužov zákona alebo ako je to v tomto najnovšom prípade – „zoznamka“ cez číslo 158 pre kolegyňu.

 

Malo ísť o vtip

K súkromnej selfie fotke pridal administrátor tento „vtipný“ popis: „Som slobodná, inteligentná, mám zmysel pre humor a hľadám si tvrdého chlapca, ktorému zákony nič nehovoria. Zavolaj mi na 158! Stretneme sa potom bleskovo.“ No pod tlakom negatívnych komentároch a na upozornenie Veroniky Ostrihoňovej, administrátor, ktorý si asi uvedomil, že popisom navádza na zneužitie linky 158, pridal k popisu poznámku: „Kto nepochopil, nech si prečíta náš komentár pod fotkou. A kto ani potom nepochopí, nech sa teda udá sám na 158… (robíme si srandu z grázlov).“

Aký máte na to názor Vy? Bol to vhodný žart so strany Polície SR alebo prešľap?

 

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PoliciaSR (@policiaslovakia),

 

Imgur

Post with 0 views.

 

 

zdroj: refresher.sk