Opitý muž ohrozoval svojou jazdou ľudí na Domaši. Tí sa mu za to nemilo odplatili…

Počas uplynulého víkendu pokračoval festival Hip Hop žije na východe, presnejšie na Domaši. Východniari ukázali, že sa naozaj vedia baviť no okrem areálu samotného festivalu to „žilo“ aj v stanovom mestečku. Podľa informácii TV Markíza mal ľudí v stanovom mestečku svojou nebezpečnou jazdou na striebornej Felícii ohrozovať opitý vodič.

 

Neskôr so svojim vozidlom zišiel do odvodňovacieho kanála, z ktorého sa následne nevedel dostať a preto zavolal políciu. No kým sa dostavila policajná hliadka, pohoršení obyvatelia stanového mestečka jeho vozidlo párkrát pretočili na strechu a kolesá a dostali ho až k brehu nádrže. Túto kreatívnu odplatu neskôr na štvorkolke odtiahol starosta a šofér Felície nafúkal 1 a pol promile alkoholu.


 

Policajti sa k situácii pre televízne noviny vyjadrili takto: „V čase o 06.41 hod. bola vyslaná hliadka PZ k prevereniu oznámenia poškodenia tohto vozidla, ktoré mala skupina mladíkov niekoľkokrát prevrátiť. Hliadka na mieste zistila svedkov, na základe ktorých predviedla dve podozrivé osoby, z ktorých sa jedna doznala k poškodzovaniu.“ 

 

Opitý východniar ohrozoval stanové mestečko na Domaši, Felíciu mu odkotúľali až ku vode

Zdroj: refresher.sk

 

Čo si myslíte o tomto čine? Bola táto odplata už cez čiaru?

zdroj: refresher.sk