Raper Kali vydal emotívny videoklip o jeho manželke a dcérke Nelke! Ľudia si ho zamilovali

Známy slovenský raper Kali je čerstvým oteckom a tak si užíva prvé leto so svojim malým potešením. No rodičovské povinnosti ho nezastavili od toho aby svojich fanúšikov potešil sľubovanou piesňou s názvom Letový režim, ktorá zachytáva jeho nový život.

Text tejto piesne sa môže zdať jednoduchý no pre Kaliho ma veľkú hodnotu. Spomína v ňom ako sa mu po narodení dcérky Nelky zmenil nie len život ale aj jeho vnímanie sveta a hodnôt. O hudbu skladby Letový režim sa postaral Peter Pann, o videoklip Arogant a o zvuk Marek Šurin.

https://www.instagram.com/p/B0BXNe9jAyf/

,,Klip proste zachytáva to, čo žijem, snažím sa tráviť čo najviac času so svojou rodinou a blízkymi. Preto som tentokrát nezvolil produkciu, ktorá má veľký štáb, ale Aroganta, ktorý bol na mieste natáčania tak, že o ňom ani nikto nevedel. Je to človek, ktorého už tak isto radím medzi svojich. Takže pohodové točenie nič nenarúšalo,” popísal rodinnú atmosféru videoklipu samotný Kali.

https://www.instagram.com/p/BzQUoE3j5go/

Videoklip zachytáva momenty s jeho priateľkou Alicou, dcérou Nelkou a s jeho dobrými priateľmi na chate v Martine. ,,Keďže som chcel spojiť príjemné s užitočným, pozval som blízkych, ktorí mohli a mali čas, na grilovačku aj so svojimi polovičkami a deťmi,” dodal raper k vizuálu videoklipu.

https://www.instagram.com/p/Bz8Q4M7jwNA/

Túto krásnu a emotívnu skladbu s videoklipom si môžete vypočuť a pozrieť tu:

Páči sa Vám?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Raper Kali vydal emotívny videoklip o jeho manželke a dcérke Nelke! Ľudia si ho zamilovali”