Raper Kali vydal emotívny videoklip o jeho manželke a dcérke Nelke! Ľudia si ho zamilovali

Známy slovenský raper Kali je čerstvým oteckom a tak si užíva prvé leto so svojim malým potešením. No rodičovské povinnosti ho nezastavili od toho aby svojich fanúšikov potešil sľubovanou piesňou s názvom Letový režim, ktorá zachytáva jeho nový život.

Text tejto piesne sa môže zdať jednoduchý no pre Kaliho ma veľkú hodnotu. Spomína v ňom ako sa mu po narodení dcérky Nelky zmenil nie len život ale aj jeho vnímanie sveta a hodnôt. O hudbu skladby Letový režim sa postaral Peter Pann, o videoklip Arogant a o zvuk Marek Šurin.

❤️ Vzťah otec+dcéra bude vždy o inom🤷🏻‍♂️😍🥰😘jak mamina+syn 🤷🏻‍♂️ #dezertNellyMusic

47.4k Likes, 231 Comments – DezertKaliMusic (@dezertkalimusic) on Instagram: „❤️ Vzťah otec+dcéra bude vždy o inom🤷🏻‍♂️😍🥰😘jak mamina+syn 🤷🏻‍♂️ #dezertNellyMusic“

,,Klip proste zachytáva to, čo žijem, snažím sa tráviť čo najviac času so svojou rodinou a blízkymi. Preto som tentokrát nezvolil produkciu, ktorá má veľký štáb, ale Aroganta, ktorý bol na mieste natáčania tak, že o ňom ani nikto nevedel. Je to človek, ktorého už tak isto radím medzi svojich. Takže pohodové točenie nič nenarúšalo,” popísal rodinnú atmosféru videoklipu samotný Kali.

🥰

60.9k Likes, 523 Comments – DezertKaliMusic (@dezertkalimusic) on Instagram: „🥰“

Videoklip zachytáva momenty s jeho priateľkou Alicou, dcérou Nelkou a s jeho dobrými priateľmi na chate v Martine. ,,Keďže som chcel spojiť príjemné s užitočným, pozval som blízkych, ktorí mohli a mali čas, na grilovačku aj so svojimi polovičkami a deťmi,” dodal raper k vizuálu videoklipu.

🥳 Dnes máme 5 mesiacov🥰❤️😘😍

57.7k Likes, 302 Comments – DezertKaliMusic (@dezertkalimusic) on Instagram: „🥳 Dnes máme 5 mesiacov🥰❤️😘😍“

Túto krásnu a emotívnu skladbu s videoklipom si môžete vypočuť a pozrieť tu:

Kali – Letový režim PROD.Peter Pann (OFFICIAL VIDEO)

Manažment: [email protected] Albumy/Merch: WWW.DEZERTMUSIC.SK Kali IG:https://www.instagram.com/dezertkalimusic/ Kali FB:https://www.facebook.com/KALI.OFFICIAL.PAGE/ Peter Pann IG:https://www.instagram.com/djpeterpann/ Peter Pann FB:https://www.facebook.com/PETERPANNofficial/ Kali Records IG:https://www.instagram.com/kali_records_official/ Kali Records FB:https://www.facebook.com/kalirecords01/ Mix/Master: Marek Šurin Video/Kamera: Arogant https://www.instagram.com/arogant.official/

Páči sa Vám?