Štúdie hovoria: Ak je muž výrazne starší od ženy, kradne jej mladosť!

Ak dávate prednosť starším mužom, mali by ste vedieť o niektorých rozdieloch vo vzťahoch tohto typu.

Majte na pamäti, že starší muž vám môže ukradnúť mladosť. Znie to čudne? Je to však veľmi reálna možnosť. Štúdia Americkej psychologickej asociácie tvrdí, že ženy, ktoré žijú so starším mužom, sa správajú rovnako ako ich partner, v tomto prípade ako starší človek.

Neznepokojujte sa, možno to znie horšie, ako to vyzerá v skutočnosti. Áno, pravdepodobne ignorujete veci ako večierky a chodíte na pokojnejšie udalosti bez alkoholu a nadmerného hluku.

Ďalšou pozitívnou stránkou vzťahov s niekým starším je to, že máte väčšiu šancu na stabilný vzťah, pretože títo muži to vo väčšine prípadov myslia vážne.

Väčšina ľudí, ktorí majú vzťahy s niekým starším, napodobňuje ich správanie; napríklad z finančného hľadiska sú opatrnejší a hospodárnejší, častejšie si dávajú pozor na svoje úspory. Taktiež sa mení ich prístup k životným situáciám – je vyváženejší a vyspelejší.

Štúdia tiež zdôrazňuje, že vzťahy s vysokým vekovým rozdielom sú úplne normálne. Vďaka svojej väčšej flexibilite sa mladý človek ľahšie prispôsobuje činnostiam a vkusu staršieho partnera.

Ste teda pripravené dospieť a zmúdrieť? Potom si hľadajte staršieho muža!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Štúdie hovoria: Ak je muž výrazne starší od ženy, kradne jej mladosť!”