Surová vražda suseda. Muž ho ubil na smrť, ťahal ho za autom a odhodil do jazera. To všetko len kvôli hlasnej hudbe

Brutálna vražda len kvôli upozorneniu, že mal hudbu príliš nahlas.

Udalosť, ktorá sa v uplynulých dňoch odohrala v obci Poriadie v okrese Myjava sa na Slovensku často nevidí. V tejto obci došlo k brutálnej vražde. Vraždiť mal 65-ročný Ján kvôli tomu, že ho 35-ročný Štefan upozornil na to, že má hudbu pustenú príliš nahlas. Alkoholom podgurážený Ján na svojho triezveho suseda počas hádky vytiahol oceľovú rúru, s ktorou ho následne bil dovtedy, kym neomdlel. Na následky poranení spôsobených udieraním rúrou nakoniec zomrel.

Na celú scénu sa pozerala Štefanova kamarátka a kamarát. Po tom, čo chceli kamaráta ubrániť a utekali za útočníkom, vybral na nich mačetu a chcel zabiť aj ich. Kvôli strachu o vlastný život z miesta činu utiekli a zavolali políciu. Medzitým však agresívny sused obeť priviazal o auto a ťahal ju za ním. Vybral sa smerom k lesnej ceste, kde šiel rovno asi jeden kilometer a následne úbohú obeť odhodil do močariny. Svoje konanie si vraj neuvedomoval. Mužovi za túto chladnokrvnú vraždu hrozí 15 až 20-ročný trest, pretože je obvinený z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

65 ročný útočník je pre svoje okolie nebezpečný, pretože po vykonaní domovej prehliadky u neho policajti našli ilegálne držané zbrane. Okrem vraždy tak bude posudzovaný aj vo veci zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

Security Check Required

No Description