Surová vražda suseda. Muž ho ubil na smrť, ťahal ho za autom a odhodil do jazera. To všetko len kvôli hlasnej hudbe

Brutálna vražda len kvôli upozorneniu, že mal hudbu príliš nahlas.

Udalosť, ktorá sa v uplynulých dňoch odohrala v obci Poriadie v okrese Myjava sa na Slovensku často nevidí. V tejto obci došlo k brutálnej vražde. Vraždiť mal 65-ročný Ján kvôli tomu, že ho 35-ročný Štefan upozornil na to, že má hudbu pustenú príliš nahlas. Alkoholom podgurážený Ján na svojho triezveho suseda počas hádky vytiahol oceľovú rúru, s ktorou ho následne bil dovtedy, kym neomdlel. Na následky poranení spôsobených udieraním rúrou nakoniec zomrel.

Na celú scénu sa pozerala Štefanova kamarátka a kamarát. Po tom, čo chceli kamaráta ubrániť a utekali za útočníkom, vybral na nich mačetu a chcel zabiť aj ich. Kvôli strachu o vlastný život z miesta činu utiekli a zavolali políciu. Medzitým však agresívny sused obeť priviazal o auto a ťahal ju za ním. Vybral sa smerom k lesnej ceste, kde šiel rovno asi jeden kilometer a následne úbohú obeť odhodil do močariny. Svoje konanie si vraj neuvedomoval. Mužovi za túto chladnokrvnú vraždu hrozí 15 až 20-ročný trest, pretože je obvinený z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

65 ročný útočník je pre svoje okolie nebezpečný, pretože po vykonaní domovej prehliadky u neho policajti našli ilegálne držané zbrane. Okrem vraždy tak bude posudzovaný aj vo veci zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2704588296238042

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Surová vražda suseda. Muž ho ubil na smrť, ťahal ho za autom a odhodil do jazera. To všetko len kvôli hlasnej hudbe”