Twiinsky sa v novom klipe ukázali v erotickom prádle. S novým hitom mieria poriadne vysoko

Vizuál novej letnej piesne od sestier Nízlových je na slovenskom trhu poriadny šok. Sestry sa v ňom ukazujú v erotickom prádle, vrtia zadkom a tancujú medzi banánmi. Po vydaní piesne neboli s množstvami počutí veľmi spokojné, no k jej úspechu by mal dopomôcť práce kontroverzný videoklip.

Letných hitov máme na Slovensku mnoho, no boj o ten najlepší ešte nevyhral nik. Twiinsky sa o prvenstvo tento rok pokúšajú so svojím španielským hitom Que Me Gusta. Aj ked‘ má pieseň španielsky názov, pieseň je takmer celá v angličtine.

Sestry tento rok dovŕšili svojich 33 rokov a tak by každý predpokladal, že sa z nich stali pokojné manželky. Pravda je však iná a k najnovšej piesni vytvorili videoklip, ktorý vo viacerých pasážach pripomína predohru ľahšieho porna. Twiinsky sa v ňom krútia okolo banánov, chytajú sa za celé telo, zvodne tancujú, trasú zadkami a pri tom všetkom sú oblečené v erotickom prádle. Diváci videoklipu zatiaľ s ich piesňou nadšení nie sú, čo je vidieť na počtoch zdieľaní a na minimálnom množstve palcov hore v porovnaní s inými bežnými piesňami. Uvidíme, či pieseň započujeme aj v rádiu.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Twiinsky sa v novom klipe ukázali v erotickom prádle. S novým hitom mieria poriadne vysoko”