Twiinsky sa v novom klipe ukázali v erotickom prádle. S novým hitom mieria poriadne vysoko

Vizuál novej letnej piesne od sestier Nízlových je na slovenskom trhu poriadny šok. Sestry sa v ňom ukazujú v erotickom prádle, vrtia zadkom a tancujú medzi banánmi. Po vydaní piesne neboli s množstvami počutí veľmi spokojné, no k jej úspechu by mal dopomôcť práce kontroverzný videoklip.

TWiiNS – Que Me Gusta – Official Music Video

Subscribe: http://bit.ly/SubscribePanikRecordsTube Buy/Stream: https://smarturl.it/TWiiNS_QueMeGusta Video made by: Michal Nemtuda/Boris Beharka/A-Team Production General partner: Hamsik Winery Written by: Michael James Down/Will Taylor Recorded by: Zoli Toth/Randal Group Produced, mixed and mastered by: Simone Ermacora /DOD STUDIO Coordinator: Alberto Ventura Make up: Beata Jablonska Hair: Dusan Fungac Styling: Miroslava Danielova Dancers: Janka

Letných hitov máme na Slovensku mnoho, no boj o ten najlepší ešte nevyhral nik. Twiinsky sa o prvenstvo tento rok pokúšajú so svojím španielským hitom Que Me Gusta. Aj ked‘ má pieseň španielsky názov, pieseň je takmer celá v angličtine.

Sestry tento rok dovŕšili svojich 33 rokov a tak by každý predpokladal, že sa z nich stali pokojné manželky. Pravda je však iná a k najnovšej piesni vytvorili videoklip, ktorý vo viacerých pasážach pripomína predohru ľahšieho porna. Twiinsky sa v ňom krútia okolo banánov, chytajú sa za celé telo, zvodne tancujú, trasú zadkami a pri tom všetkom sú oblečené v erotickom prádle. Diváci videoklipu zatiaľ s ich piesňou nadšení nie sú, čo je vidieť na počtoch zdieľaní a na minimálnom množstve palcov hore v porovnaní s inými bežnými piesňami. Uvidíme, či pieseň započujeme aj v rádiu.