Video: Muž skočil v Chorvátsku z mostu. Výška mosta bola viac ako 40 metrov

Letná dovolenka prináša dobrodružstvá, ktoré väčšina ľudí nezažije počas celého roka. Ľudia skúšajú adrenalínové či vodné športy, ktoré im prinášajú vzrušenie. Rovnaký pocit chceli zažiť aj dvaja kamaráti na dovolenke v Chorvátsku, ktorí sa rozhodli, že jeden z nich skočí z mosta vo výške 40 metrov a druhý to bude celé natáčať.

Jeden z nich sa teda rozhodol skočiť. Ked‘ prišli na most, vyzul si šľapky, kamarátovi odovzdal mobil a ten ho podporoval, nech to urobí. Okrem toho mu dal aj radu, nech skáče nohami dolu, aby sa neporanil. Podľa informácií, ešte nie je známe, či boli opití, alebo či pred skokom užili nejaké drogy. Muž teda skočil nohami dolu, tak ako mu kamarát odporučil, no počas pádu sa viackrát otočil a dopadol presne na hrudník.

https://www.youtube.com/watch?v=HOZhLzUbK94

Po dopade na vodu sa vynoril a odplával na breh. Po chvíľke však zacítil obrovské bolesti a potreboval lekársku pomoc. Podľa lekárov si muž pri páde zlomil panvovú kosť a momentálne leží v nemocnici s vážnymi zraneniami. Lekári však očakávajú, že jeho stabilizovaný stav sa nezmení a zo zranení sa čoskoro dostane.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Muž skočil v Chorvátsku z mostu. Výška mosta bola viac ako 40 metrov”