Video: Policajt surovo roztrhol žene slúchadlá, pretože nešla po prechode. Mal právo na také správanie?

Dnes začalo kolovať internetom krátke video, ktorom policajt dievčaťu roztrhol údajne nové slúchadlá. Urobil to z to pretože dievča vraj malo počúvať hudbu popritom ako prechádza cez cestu mimo prechodu pre chodcov. Video sa objavilo na facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom.

Z videa nie je jasné, kde sa incident odohral no údajne malo k tomu dôjsť pred viac ako dvoma týždňami. Na videu sa snaží policajt dievčine slušne vysvetliť prečo by nemala chodiť mimo prechodu pre chodcov a hlavne ešte so slúchadlami v ušiach. Upozornil ju aj na to, že v poslednom čase dochádza k čoraz viac nehodám, pri ktorých boli usmrtení chodci.

Neznáme dievča si od policajta neustále pýtalo svoje slúchadlá naspäť a reagovala voči nemu podráždeným tónom. Pri celom incidente ho aj kamerovala vraj aby mala dôkaz do médií. V tom momente policajtovi došla trpezlivosť a slúchadlá roztrhol.

https://www.facebook.com/nekrmtenasodpadom/videos/224607295126261/

Vyjadrila sa aj matka dievčaťa

„Dcéra mi až po vyše dvoch týždňoch ukázala video, na ktorom je evidentne policajný príslušník. Roztrhol jej pomaly nové slúchadlá, lebo vraj išla mimo priechodu. Vážený pán policajt sa mal ale uvedomiť, lebo tam kde sa to stalo je minimum premávky a prechody sú od seba dosť vzdialené. Dcéra je vždy obozretná, aj keď počúvala hudbu alebo ani nepočúvala, tak určite si dávala pozor. A aj keby nie, tak naozaj je toto správne riešenie?“ povedala matka poškodenej. Zákrok policajta bol neprimeraný no názory sa na Facebooku rôznia ale väčšina je na strane policajta.

 

Prečítajte si niektoré z reakcii:

Policajt chodkyni roztrhol slúchadla za to, že mala ísť mimo prechodu

Zdroj: facebook.com/Nekŕmte nás odpadom

 

Aký je Váš názor na tento prípad? Na koho strane ste?

zdroj: refresher.sk

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Policajt surovo roztrhol žene slúchadlá, pretože nešla po prechode. Mal právo na také správanie?”