17 ročné dievča zaplatilo za vraždu vlastných rodičov. Teraz pôjde do väzenia

Mladá američanka chcela zabiť rodičov - klocher.sk

Mladá, len 17 ročná Američanka sa rozhodla, že si objedná vraždu svojich vlastných rodičov.

Dievča menom Alyssa Michelle Hatcher, pochádza z Floride v USA. Pre zatiaľ nezistený motív sa rozhodla, že chce zabiť svojich rodičov, no vraždu nevykoná sama, ale objedná si ju. Alyssa nemala dostatok peňazí na zaplatenia tak vážneho činu a preto najprv ukradla bankomatovú kartu rodičom, z ktorej vybrala 500 dolárov (približne 450 EUR). Dievča sa z ukradnutej sumy rozhodlo nakúpiť drogy, konkrétne kokaín v sume 100 eur. Zo zvyšných peňazí si objednala plánovanú vraždu. Vrah však so sumou nebol spokojný a tak bolo dievča nútené rodičom ukradnúť ďalších 900 dolárov (niečo vyše 800 EUR).

Zdroj: Facebook

10. Septembra 2019 bolo dievča zadržané z dôvodu podozrenia plánovania vraždy. Políciu na tento čin upozornil priateľ spomínaného dievčaťa. Chlapec sa ihned‘ po odovzdaní peňazí vrahovi rozhodol, že toto jej konanie je viac než šialené a musí to oznámiť pracovníkovi školy, ktorý sa stará o jej bezpečnosť.

Magazín Tampa Bay Times uviedol, že mladá žena je momentálne obvinená z trestného činu plánovania vraždy rovnako, ako z krádeže peňazí od svojich rodičov.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “17 ročné dievča zaplatilo za vraždu vlastných rodičov. Teraz pôjde do väzenia”