17 ročné dievča zaplatilo za vraždu vlastných rodičov. Teraz pôjde do väzenia

Mladá američanka chcela zabiť rodičov - klocher.sk

Mladá, len 17 ročná Američanka sa rozhodla, že si objedná vraždu svojich vlastných rodičov.

Dievča menom Alyssa Michelle Hatcher, pochádza z Floride v USA. Pre zatiaľ nezistený motív sa rozhodla, že chce zabiť svojich rodičov, no vraždu nevykoná sama, ale objedná si ju. Alyssa nemala dostatok peňazí na zaplatenia tak vážneho činu a preto najprv ukradla bankomatovú kartu rodičom, z ktorej vybrala 500 dolárov (približne 450 EUR). Dievča sa z ukradnutej sumy rozhodlo nakúpiť drogy, konkrétne kokaín v sume 100 eur. Zo zvyšných peňazí si objednala plánovanú vraždu. Vrah však so sumou nebol spokojný a tak bolo dievča nútené rodičom ukradnúť ďalších 900 dolárov (niečo vyše 800 EUR).

Zdroj: Facebook

10. Septembra 2019 bolo dievča zadržané z dôvodu podozrenia plánovania vraždy. Políciu na tento čin upozornil priateľ spomínaného dievčaťa. Chlapec sa ihned‘ po odovzdaní peňazí vrahovi rozhodol, že toto jej konanie je viac než šialené a musí to oznámiť pracovníkovi školy, ktorý sa stará o jej bezpečnosť.

Magazín Tampa Bay Times uviedol, že mladá žena je momentálne obvinená z trestného činu plánovania vraždy rovnako, ako z krádeže peňazí od svojich rodičov.

Parents Want To Press Charges On Teen Daughter Accused Of Plotting To Kill Them

Alyssa Michelle Hatcher has been charged as a juvenile with two counts of criminal solicitation for murder.