5 vecí, ktoré by ste nemali darovať ani požičiavať. Chráňte sa pred problémami

Existujú veci, ktoré by ste nemali nikomu dávať alebo požičiavať. Ak o nich budete vedieť, môžete sa ochrániť pred problémami a zlyhaniami. Ak sa dopustíte tejto chyby, skúste ju znova nezopakovať, pretože všetky oblasti vášho života môžu utrpieť kvôli problémom s energiami.

  1. Soľ

Soľ sa nesmie brať pod akoukoľvek zámienkou. Ak vás vaši susedia požiadali o soľ, dajte im ju iba v prípade, ak je to darček. Nebezpečenstvo spočíva v jej energetických vlastnostiach, ktoré ovplyvňujú osud.

Soľ je jednou z najdôležitejších magických zložiek, takže si ju nemôžete len tak vziať od iných ľudí. Mnohí ľudia si požičali soľ a po tom, ako si ju vzali späť, stalo sa im niečo nepríjemné, ochoreli alebo sa odcudzili so svojimi blízkymi. A to je veľmi nebezpečné, čo poviete?

 

  1. Riad

Tieto veci sú doma nabité energiou. Ak chce niekto ublížiť inej osobe, môže mu dať pohár, tanier, hrnček, lyžicu, panvicu atď. Je preto lepšie, aby ste riad nikomu nedávali a ani si ho od nikoho nepožičiavali.

Odborníci poznamenávajú, že vypožičané vec môžu viesť k zhoršeniu zdravotného stavu, novým obavám, poruchám a mnohým ďalším negatívnym následkom. Poškodené alebo rozbité predmety, ktoré by sa nemali skladovať doma, sú ešte nebezpečnejšie.

 

  1. Oblečenie

Mnoho mužov a žien považuje za normálne vymieňať si svoje oblečenie, no je lepšie, ak to tak radšej nebudete robiť. Ak si kúpite použitý kus oblečenia, nie je na tom nič zlé, pretože si za to platíte, ale aj v tomto prípade by ste sa mali očistiť od zlej energie.

Oblečenie má v sebe osobitú povahu, takže aj keď ho beriete od svojich príbuzných, ktorí vám pravdepodobne nechcú uškodiť, je lepšie, ak niečo ponúknete na oplátku. Najväčším nebezpečenstvom sú topánky. Absorbujú väčšinu negatívnej energie.

 

  1. Šperky

Je prísne zakázané brať si šperky od iných ľudí. Šperky sú nabité energiou osoby, ktorej patria, takže ten, kto ich bude používať, na seba automaticky prenesie negatívny vplyv. Keď si na seba dávate prstene alebo náušnice patriace inej osobe, môžete si k sebe prilákať jej problémy.

Odborníci na bioenergiu poznamenávajú, že ochranné šperky iných ľudí môžu „nakaziť“ ďalšieho majiteľa a urobiť ho nešťastným. Medzi kovmi sa treba obávať striebra a platiny. Čo sa týka amuletov z kameňa, najnebezpečnejšie sú mesačný kameň, diamant a krištáľ.

 

  1. Metla

Ak človek na chvíľu dá alebo si metlu vezme, v závislosti od príznakov môže dôjsť k sklamaniu. To potom vedie k náhodným stratám financií, problémom na pracovisku…

Metla by nikdy nemala opustiť domov, len v prípade, ak sa ju rozhodnete vyhodiť. Ak ju požičiavate, môžete mať z toho problémy.