Bezočivý otec v obchode plnom ľudí priviazal vlastnú dcerú k vozíku o vlasy. Reakcie ľudí na seba nenechala dlho čakať

Denne v supermarketoch míňame desiatky ľudí, ktorých si ani nevšimneme. Čo by za tento scenár dali manželia Erika a Robert Burch z Texasu. Počas nakupovania počuli obrovský krik a plač malého dievčatka. Nebol to však ale plač tvrdohlavého dieťaťa! Keď zbadali, prečo dievčatko plače, nemohli uveriť svojim očiam.

Tým, že je Erika tiež mamičkou a ako každá správna matka chce pre svoje deti len to najlepšie, sa jej tento prípad dotkol o to viac. Existuje zásadný rozdiel medzi výchovou a týraním dieťaťa! Avšak to, ako sa Charles Davis správal k svojej malej dievčatku, nepozná medze.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

Manželia Burch a aj ostatní nakupujúci boli svedkami toho, ako otec priviazal svoje malé dievčatko k nákupnému vozíku za vlasy. Áno, čítate správne! Pochopiteľne malé dievčatko musela po obchode kráčať v pre ľudské telo neprirodzenej polohe, plakala a neustála opakovala tieto slová: „Už to viackrát neurobím. To bolí, prosím pusť ma! „. A práve manželia Burch boli jediní, ktorí mali odvahu krutému otcovi niečo povedať.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

Erika si týranie dievčatká odfotila a požiadala jej otca, aby ju okamžite pustil. Ten sa im však arogantne vysmial a povedal im, že je to jeho dcéra a je to len jeho vec, ako sa k nej bude správať, a že s ňou môže zaobchádzať, ako on uzná za vhodné.

Erika potom zavolala na políciu, ale ani tí jej neboli príliš nápomocní. Podľa privolaného policajta sa o týraní nešlo a tiež dodal, že otec má na potrestanie svojho dieťaťa plné právo.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

Na dievčatku tiež bolo vidieť, že tento akt sa nestal prvýkrát a že sa svojho otca naozaj bojí. Neustále opakovala, že je to všetko jej vina a trest si zaslúži.

Preto Erikovi názor policajta, že dievča nevyzerá, ako by ju niekto týral a nemá sa do toho pliesť, rozčúlil natoľko, že sa rozhodla tento incident zverejniť na Facebooku.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

A ako to už na sociálnych sieťach býva, správa sa rozšírila natoľko, že o Charlesovi Davisovi vyplávali na povrch ďalšie informácie. Mal byť už opakovane obvinený z páchania násilia na deťoch a všetky jeho deti boli zverené do dočasných starostlivosťou.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

Nemali by sme byť slepí k utrpeniu iných ľudí, nieto detí. Erika si za svoju odvahu zaslúži určite obrovský obdiv a veľa z nás by si z nej mala vziať príklad!