Bezočivý otec v obchode plnom ľudí priviazal vlastnú dcerú k vozíku o vlasy. Reakcie ľudí na seba nenechala dlho čakať

Denne v supermarketoch míňame desiatky ľudí, ktorých si ani nevšimneme. Čo by za tento scenár dali manželia Erika a Robert Burch z Texasu. Počas nakupovania počuli obrovský krik a plač malého dievčatka. Nebol to však ale plač tvrdohlavého dieťaťa! Keď zbadali, prečo dievčatko plače, nemohli uveriť svojim očiam.

Tým, že je Erika tiež mamičkou a ako každá správna matka chce pre svoje deti len to najlepšie, sa jej tento prípad dotkol o to viac. Existuje zásadný rozdiel medzi výchovou a týraním dieťaťa! Avšak to, ako sa Charles Davis správal k svojej malej dievčatku, nepozná medze.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

Manželia Burch a aj ostatní nakupujúci boli svedkami toho, ako otec priviazal svoje malé dievčatko k nákupnému vozíku za vlasy. Áno, čítate správne! Pochopiteľne malé dievčatko musela po obchode kráčať v pre ľudské telo neprirodzenej polohe, plakala a neustála opakovala tieto slová: „Už to viackrát neurobím. To bolí, prosím pusť ma! „. A práve manželia Burch boli jediní, ktorí mali odvahu krutému otcovi niečo povedať.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

Erika si týranie dievčatká odfotila a požiadala jej otca, aby ju okamžite pustil. Ten sa im však arogantne vysmial a povedal im, že je to jeho dcéra a je to len jeho vec, ako sa k nej bude správať, a že s ňou môže zaobchádzať, ako on uzná za vhodné.

Erika potom zavolala na políciu, ale ani tí jej neboli príliš nápomocní. Podľa privolaného policajta sa o týraní nešlo a tiež dodal, že otec má na potrestanie svojho dieťaťa plné právo.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

Na dievčatku tiež bolo vidieť, že tento akt sa nestal prvýkrát a že sa svojho otca naozaj bojí. Neustále opakovala, že je to všetko jej vina a trest si zaslúži.

Preto Erikovi názor policajta, že dievča nevyzerá, ako by ju niekto týral a nemá sa do toho pliesť, rozčúlil natoľko, že sa rozhodla tento incident zverejniť na Facebooku.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

A ako to už na sociálnych sieťach býva, správa sa rozšírila natoľko, že o Charlesovi Davisovi vyplávali na povrch ďalšie informácie. Mal byť už opakovane obvinený z páchania násilia na deťoch a všetky jeho deti boli zverené do dočasných starostlivosťou.

ZDROJ: FACEBOOK.COM

Nemali by sme byť slepí k utrpeniu iných ľudí, nieto detí. Erika si za svoju odvahu zaslúži určite obrovský obdiv a veľa z nás by si z nej mala vziať príklad!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Bezočivý otec v obchode plnom ľudí priviazal vlastnú dcerú k vozíku o vlasy. Reakcie ľudí na seba nenechala dlho čakať”