Elsa nás privíta na novú animovanú rozprávku Ľadové kráľovstvo 2. Trailer ukazuje, že pôjde o animák roku

Anna a Elsa sa aj tentokrát vydajú naprieč dobrodružstvám, počas ktorých odhalia svoju minulosť a tajomstvá, ktoré o nich nikto nevedel.

Od premiéry legendárnej animovanej rozprávky Frozen ubehlo už neuveriteľných 6 rokov. Aj ked‘ Disney na druhý diel rozprávky čakalo toľko rokov, jeho prepracovanie prekvapí nie len detského diváka. Nová časť prinesie zápletky, ktoré budú zaujímavé pre vaše ratolesti, no so zatajeným dychom ich budú sledovať aj dospeláci. Prvá časť rozprávy priniesla tvorcom veľký balík peňazí, z ktorého si mohli dovoliť financovať veľkolepú druhú časť.

Nový diel pre divákov prinesie temnejší príbehu s hlbšou pointou, ktorej záver bude naozaj neočakávaný. Rozprávka je primárne určená pre rodiny s deťmi, no určite by si ju nemali nechať ujsť ani starší diváci. Táto časť divákom prinesie plnohodnotný príbeh aj pre dospelých.

Frozen 2 | Official Trailer 2

Check out the brand-new trailer for Frozen 2 now, and see the film in theaters November 22. Why was Elsa born with magical powers? What truths about the past await Elsa as she ventures into the unknown to the enchanted forests and dark seas beyond Arendelle?

Spolurežisérkou filmu je Jennifer Lee, ktorá sa vyjadrila, že tento diel bude tak veľkolepý, ako ešte žiaden diel rozprávky. Anna a Elsa počas príbehu opustia kráľovstvo Arendelle. Počas cesty mimo kráľovstvá hľadajú pravdu, tajomstvá o ich rodičoch a taktiež mágiu, ktorej v ich svete nie je málo.

Piesne k druhému dielu vytvorila dvojica Robert Lopez a Kristen Anderson-Lopez. Hlavným režisérom filmu je opäťChris Buck. Animovaným postavičkám zapožičali hlasy Idina MenzelKristen BellJonathan Groff a Josh Gad. No pridá sa ešte Sterling K. Brown či Evan Rachel Wood.

zdroj:refresher.sk