Elsa nás privíta na novú animovanú rozprávku Ľadové kráľovstvo 2. Trailer ukazuje, že pôjde o animák roku

Anna a Elsa sa aj tentokrát vydajú naprieč dobrodružstvám, počas ktorých odhalia svoju minulosť a tajomstvá, ktoré o nich nikto nevedel.

Od premiéry legendárnej animovanej rozprávky Frozen ubehlo už neuveriteľných 6 rokov. Aj ked’ Disney na druhý diel rozprávky čakalo toľko rokov, jeho prepracovanie prekvapí nie len detského diváka. Nová časť prinesie zápletky, ktoré budú zaujímavé pre vaše ratolesti, no so zatajeným dychom ich budú sledovať aj dospeláci. Prvá časť rozprávy priniesla tvorcom veľký balík peňazí, z ktorého si mohli dovoliť financovať veľkolepú druhú časť.

Nový diel pre divákov prinesie temnejší príbehu s hlbšou pointou, ktorej záver bude naozaj neočakávaný. Rozprávka je primárne určená pre rodiny s deťmi, no určite by si ju nemali nechať ujsť ani starší diváci. Táto časť divákom prinesie plnohodnotný príbeh aj pre dospelých.

Spolurežisérkou filmu je Jennifer Lee, ktorá sa vyjadrila, že tento diel bude tak veľkolepý, ako ešte žiaden diel rozprávky. Anna a Elsa počas príbehu opustia kráľovstvo Arendelle. Počas cesty mimo kráľovstvá hľadajú pravdu, tajomstvá o ich rodičoch a taktiež mágiu, ktorej v ich svete nie je málo.

Piesne k druhému dielu vytvorila dvojica Robert Lopez a Kristen Anderson-Lopez. Hlavným režisérom filmu je opäťChris Buck. Animovaným postavičkám zapožičali hlasy Idina MenzelKristen BellJonathan Groff a Josh Gad. No pridá sa ešte Sterling K. Brown či Evan Rachel Wood.

zdroj:refresher.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Elsa nás privíta na novú animovanú rozprávku Ľadové kráľovstvo 2. Trailer ukazuje, že pôjde o animák roku”