Keanu Reeves: 8 príbehov o najláskavejšom hercovi Hollywoodu. Milujú ho všetci

Keanu Reeves je iný ako mnoho Hollywoodskych hercov. Napriek tomu, že svoj život žije slušne a nemal to vôbec ľahké, kolujú o ňom mnohé fámy. No jedno je pravdou, Keanu je talentovaný herec s výnimočnou osobnosťou.

https://www.instagram.com/p/B11jo1ngyAg/

V tomto článku Vám predstavíme 8 pravdivých príbehov zo života Hollywoodskeho herca – tajnostkára, ktorý si naozaj zaslúži obrovský rešpekt:

 

#1  Narodil sa do problémovej rodiny

Jeho otec ich opustil, keď mal Keanu len 3 roky a neskôr bol zatknutý za predaj drog. Jeho mama sa neskôr presťahovala do Austrálie, potom do USA a neskôr do Kanady. Počas tohto obdobia mal Keanu mnoho nevlastných otcov. Kvôli častému sťahovaniu Keanu často menil školy a jeho dyslexia mu sťažovala učenie ešte viac. V detstve Keanu sníval o tom, že bude hokejistom no zranenie mu nedovolilo si tento sen splniť.

https://www.instagram.com/p/Bz0hk_Ig9lJ/

#2  Zomrela mu jeho partnerka

Reevesova partnerka, Jennifer Syme, zomrela pri autonehode a  pred týmto incidentom prišli aj o spoločné dieťa. Od vtedy nebol Reeves v žiadnom vážnom vzťahu. Navyše jeho najlepší priateľ River Phoenix zomrel na predávkovanie.

https://www.instagram.com/p/B11S14HAQLi/

#3  Neprijíma všetky herecké roly

Keanu údajne neprijíma herecké roly na postavy, ktoré sa mu zdajú veľmi kruté. Reeves si znížil honorár vo filme Diablov advokát (The Devil’s Advocate, 1997) na 2 milióny dolárov (cca 1,8 milióna eur) aby vo filme mohol hrať Al Pacino. Urobil to isté aj pre Gene Hackmana.

#4  Pomohol sestre, keď trpela leukémiou

Keď jeho mladšia sestra trpela leukémiou daroval jej veľký obnos peňazí na jej liečbu so svojho honoráru za rolu v Matrixe (The Matrix, 1999) a taktiež aj pre fond za boj proti leukémii, čo nie je typické pre Hollywoodske hviezdy. Sám nemá veľký šatník a ani bodyguardov.

https://www.instagram.com/p/B1aUQV-gPtz/

#5  Nezabúda ani na seba

Pred ôsmymi rokmi si na svoje narodeniny kúpil koláčik a kávu. Toto je ďalšia z jeho úžasných vlastností – dopraje aj sebe no vždy so štipkou irónie namierenej voči sebe samému.

https://www.instagram.com/p/B06agITAfsv/

#6 Cestuje verejnou dopravou

Reevesa by ste bežne mohli stretnúť v metre, keďže často využíva na presun verejnú dopravu. Taktiež sa neštíti prenechať svoje miesto iným ako pravý gentleman.

#7  Pomohol kriminálnikom

Jedného dňa dvaja chalani neoprávnene vstúpili na pozemok blízko nápisu Hollywood a počas úteku pred policajtmi sa náhodne ocitli v záhrade Keanu Reevesa. Keanu počúval Metallicu a čistil pri tom svoj bazén. Chlapci sa ho opýtali ako sa odtiaľ dostať a kde by si mohli zavolať taxík. Keanu im ukázal východ a ospravedlnil sa im, že ich nemôže odviezť, pretože bol od práce zašpinený.

https://www.instagram.com/p/B041l2QAV4O/

#8 Pamätajte si jeho slová

„Fotka vie povedať viac než tisíc slov ale niekedy slová nič neznamenajú. Som úplne šťastný človek.“

https://www.instagram.com/p/Bzqhat4AwtA/

Máte radi tohto herca? Aký film s Keanom Reevesom máte najradšej?

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keanu Reeves: 8 príbehov o najláskavejšom hercovi Hollywoodu. Milujú ho všetci”