Mladé dievča prepadla skupina mladíkov. Rada od mamy jej zachránila život!

Pre rodičov je nočnou morou to, že by sa ich deťom niečo stalo bez rozdielu či sú ešte malé alebo už dospelé. Keď sa dlho nevracajú v dohodnutý čas, rodičia začnú vyvolávať a často myslieť na najhoršie. V tomto článku sa dozviete o prípade mladej vysokoškoláčky z Južnej Karolíny, ktoré si vďaka maminej rade zachránila život.

Jordan Dinsmore

Jordan Dinsmore added a new photo.

Prepadnutie po ceste z práce

Mladá 20-ročná Jordan Dinsmore si ako väčšina vysokoškolákov privyrábala počas letných prázdnin. Keď sa o jednej ráno vracala z práce domov na parkovisku pri jej aute ju prepadla skupina mladíkov, ktorí ju najprv okradli, mierili na ňu zbraňou a neskôr sa vyhrážali znásilnením. Donútili ju šoférovať k najbližšej čerpacej stanici, kde im mala vybrať ďalšie peniaze no Jordan im prekazila plány.

 

Person Holding Black Revolver in Bokeh Photography

Zdroj: pexels.com

 

Rada od mamy

Jordan si všimla, že útočníci sú iba teenageri vo veku asi 17 rokov no sama proti nim by nič nezmohla. No vtedy jej napadlo to čo jej hovorievala jej mama Beth, ktorá bola tiež obeťou podobného zločinu. „Moja mama mi vždy hovorievala, aby som im nedovolila dostať ma do situácie, že budem sama, pretože potom nemáte žiadnu pomoc, nemáte žiadnu nádej, že vás uvidia alebo začujú okoloidúci, a nemá vám kto pomôcť dostať sa z toho,“ povedala Jordan pre ABC News 4.

Jordan si za svoju odvahu prevzala od polície ocenenie

Jordan Dinsmore

Jordan Dinsmore added a new photo.

 

Riskovala život ale podarilo sa jej ujsť

Keď sa Jordan pohýnala z parkoviska s útočníkmi v aute nezapla si bezpečnostný pás. Neskôr využila situáciu a spravila riskantný krok – vyskočila z idúceho auta. Našťastie si ju všimla vodička okoloidúceho auta a pomohla jej. Nikomu sa nič vážne nestalo a Jordan si tak aj keď dosť riskantným manévrom zachránila život. Preto treba myslieť stále na to čo jej povedala mama, aby ste boli vždy boli podľa možností na verejnom mieste, kde si Vás môže niekto všimnúť.