Nechutný detail na fotke zničil ženíchovi celú svadbu. Toto by sa nemalo stávať

Každý svadobný hosť a samotná nevesta so ženíchom chcú počas svojho veľkého dňa vyzerať čo najlepšie. O neveste nieť pochýb, no nie každý ženích si potrpí na upravenom vzhľade. Niekedy prekvapí a šokuje všetkých hostí. Niektorí si zvolia netradičné sako, celý oblek, alebo doplnky. No hygiena a celková úprava zovňajšku by mala byť samozrejmosťou. K zovňajšku patrí aj úprava nechtov.

Upravené nechty sú vizitkou každého z nás. Na svadbe by mali byť upravené o to viac, pretože kameraman a fotograf sa sústredia na zachytenie objatí, dotykov rúk a obrúčok na prstoch. Nechty ženícha, ktorého fotku uvidíte nižšie vás však poriadne prekvapia. Ľudia sú z jeho nechtov poriadne znechutení a odkazujú mu, nech si ich upraví aspoň po svadbe.

Pod ich fotografiou sa rozprúdila debata a jeden z komentujúcich to zhodnotil takto: ,,Ked‘ takto vyzerajú jeho nechty, ako asi môže vyzerať zvyšok!“ Niektorí z ľudí sa ženícha zastávajú a tvrdia, že určite pracuje ťažko s rukami a to ho ospravedlňuje. Čo si myslíte o jeho nechtoch vy? Je to podľa vás v poriadku?

Zdroj: Facebook