Policajt neváhal ani minútu, keď videl dieťa na zadnom sedadle opitej matky. Takto sa o malého drobca postaral.

Niekedy sa deti bohužiaľ stávajú obeťami nedbanlivosti svojich rodičov. Hoci je to veľmi smutné, tak to nie je v dnešnej dobe nič nezvyčajné. Polícia a sociálne služby sa snažia proti takýmto prípadom bojovať, no eliminovať všetky takéto negatívne situácie nie je bohužiaľ reálne.

Jeden takýto prípad sa odohral v Západnej Virgínii. Policajní dôstojníci našli malého, len niekoľkomesačného chlapčeka na zadnom sedadle auta. Celý bol pokrytý zvratkami svojej opitej matky, ktorá riadila vozidlo pod vplyvom alkoholu. Jej nezodpovednosť je prinajmenšom šokujúca. Svojou jazdou pod vplyvom alkoholu ohrozila nielen svoj život, ale zároveň aj život maličkého.

Čo ju dohnalo k takémuto správaniu sa môžeme len domnievať. Veľmi ťažko sa hľadá ospravedlnenie pre toto nehorázne počínanie.

 

Po tom, čo sa chlapček dostal do rúk polície ho zobrali na stanicu. Tam sa o dieťa priam otcovsky postarali. Najskôr mu dopriali teplú kúpeľ v ich kuchynskom dreze, potom ho opatrne osušili, darovali mu plyšového macka a na záver ho nosili na rukách, maznali sa s ním a dopriali mu rodičovskú pozornosť. Pre malého hrdinu mal tento príbeh skutočne šťastný koniec.

Neutrpel žiadne zranenie a po psychickej stránke bude určite v poriadku. Podľa jeho úsmevu je vidieť, že sa mu v spoločnosti mužov zákona páči. Policajti sa do neho úplne zamilovali a najradšej by ho ani nespustili z očí.

Jeho matka sa po tomto incidente dostala do predbežnej cely. Momentálne čaká na súdny proces. Predpokladá sa, že ju celá kauza vyjde len s pokutoupribližne 1000 dolárov. Nanajvýš strávi vo väzbe ešte pár dní.

My však veríme, že sa dostatočne poučila na to, aby svoje konanie v budúcnosti lepšie zvažovala. Byť matkou je dar nesúci radosť a potešenie, no zároveň aj istú dávku zodpovednosti a sebazaprenia. Matky, ktoré sú starostlivé a trpezlivé iste vedia povedať, že všetko, čoho sa vzdali pre ich malú ratolesť stálo za to.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Policajt neváhal ani minútu, keď videl dieťa na zadnom sedadle opitej matky. Takto sa o malého drobca postaral.”