Sajfov nový vlog obsahuje podrobnosti o pôrode jeho dcérky Sáry. Taktiež vysvetľuje, prečo mal pri pôrode náradie

Zo Sajfu je konečne otec! Túto najdôležitejšiu životnú rolu si užíva s veľkou radosťou, s ktorou sa podelil so svojimi fanúšikmi prostredtvíctvom svojho vlogovacieho kanálu.

Vitaj Sára!

Vďaka, že ste klikli a slabšie povahy sa vôbec nemusia obávať – toto nie je Discovery channel. Nemusíte preto zatvárať oči. Teším sa, že keď raz príde ten čas tak už väčšej Sáre tento vlog s radosťou ukážeme. Práve v tomto vlogu si sa narodila…

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra sa pred pár dňami stali rodičmi vytúženej dcérky Sárky. Rovnako ako sa tešili na bábätko rodičia, tešili sa s nimi aj všetci ich fanúšikovia, ktorí sledovali ich profily na sociálnych sieťach veľmi porozne. Je jasné, že ich zaujímali podrobnosti priebehu pôrodu a prvé dni po ňom. Známy moderátor sa s radosťou v podobe dcérky s fanúšikmi podelil takmer ihned‘ po narodení, no od vtedy si dáva pozor na súkromnie omnoho viac. Rodičia nechcú verejnosti prezradiť nič osobné.

Matej v novom vlogu prezradil aj to, ako začal ich pôrod. Bolo to v momente, kedy montovali autosedačku. Túto príhodu bude rozprávať všetkým očakávajúcim rodičom, ktorí sa nevedia dočkať svojej ratolesti. Radí, aby vyskúšali montovať! Sajfa taktiež ukázal interiér ambulancie, kam berú rodičia malú Sárku na pravidelné prehliadky. Okrem bežných vecí, ktoré sa týkajú každého rodiča, Sajfa prezradil aj vtipnú príhodu. Veronika si spolu so svojou sestrou vystrelila z paparazzi fotografov, ktorým dala echo, aby šli pred ambulanciu. Ked‘ tam fotografi prišli a chceli vytvoriť bulvárne fotografie, zbadali niečo veľmi vtipné. Novopečení rodičia vychádzali z pôrodnice s náradím v rukách. Titulok v novinách znel: „Z pôrodnice s náradím pre kutilov.“

Sajfa opisuje vo vlogu narodenie dcérky Sáry a ako sa mu podarilo nachytať bulvárne médiá. Prečo si zobral do pôrodnice náradie?

zdroj:refresher.sk