Smrť mladého muža ukončila toto iba 2 mesačné manželstvo. Milujúca žena dostala darček po manželovej smrti, ktorý jej ho bude navždy pripomínať

Darren Easton a Lauren Popeová sa spolu vybrali na životné dobrodružstvo. Uzatvorili manželstvo, no ich osud im šťastné navždy nedoprial.Prekonať smrť blízkeho je vždy náročné. Vyrovnať sa s takou obrovskou stratou môže trvať veľmi dlho. Už len to vedomie, že daného človeka viac neuvidíme je neznesiteľné.

Avšak lekári Darrena na jeho závažný stav upozornili včas. V nemocnici, predtým než sa jeho stav veľmi pohoršil, ešte stihol svojej snúbenici povedať áno. Urobil ju tou najšťastnejšou ženou.Títo mladí ľudia sa spoznali vo veku šestnásť rokov. Obaja boli pacientmi rovnakej nemocnice, kde sa zoznámili. Napokon sa rozhodli vziať. Šetrili na svadbu, ale všetkými peniazmi museli zaplatiť účty za Darrenovu liečbu. Vďaka nemocnici a dobrým ľuďom, ktorí uskutočnili rôzne zbierky, si mohli splniť svoj sen. Manželmi boli len dva mesiace.

 

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156973490614595&set=a.477454134594&type=3&theater

 

 

Darren zomrel, ako veľmi mladý. Od detstva ho trápila vážna choroba, ktorej napokon aj podľahol. Cystická fibróza, ktorou tento muž trpel si vyžiadala svoju daň. Nedožil sa ani dvadsiatych piatych narodenín.Tento svet a svoju manželku opustil koncom minulého mesiaca. Doktori mu o jeho stave neklamali. Pripravovali ho na najhoršie. Darren podstúpil transplantáciu srdca, no bohužiaľ, nešlo všetko podľa plánov. Operácia pre Darrena neskončila úspešne. Lauren svojho manžela držala po celý čas za ruku, keď zomieral.

Ešte predtým než navždy zaspal si stihli povedať slovo milujem ťa.No Lauren daroval nádherný darček. V deň, keď zomrel, Darrenov kamarát odovzdal veľkého plyšového medveďa. Lauren sa mu veľmi potešila, no keď zistila, že Darren tento darček vylepšil bola ešte šťastnejšia.

Keď medveďa Lauren stlačila zistila, že rozpráva. Darren jej prostredníctvom neho vyznával lásku a hovoril jej, ako veľmi mu bude chýbať.Lauren sa, samozrejme, nevzdáva a spomína na svojho manžela s láskou. Rada rozpráva o tom, aký bol vtipný a neustále ju vedel rozosmiať. Dokonca aj v tých najťažších chvíľach, kedy museli byť silní obaja, nielen kvôli sebe, ale aj aj kvôli svojim rodinám.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10157015442439595&set=a.477454134594&type=3&theater

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Smrť mladého muža ukončila toto iba 2 mesačné manželstvo. Milujúca žena dostala darček po manželovej smrti, ktorý jej ho bude navždy pripomínať”