Tento muž vám vyrobí morské pobrežie na vašej záhrade. Výsledok stojí za to!

Načo chodiť k moru? Tento chlapík vyrobí morské pobrežie v ktorejkoľvek záhradeZdroj: zydecoconstruction.com

Nie všetkým z nás sa počas letného obdobia vydarí navštíviť prímorskú krajinu a oddýchnuť si pár dní na piesočnatej pláži. Ak na to nemáte finančné prostriedky, alebo ste radšej doma v pohodlí, odporúčame vám vytvoriť si morské pobrežia na vašej záhrade. Tento muž to dokáže!

Muž menom Eric White, ktorý pred pár rokmi založil firmu Zydeco Construction plní sny! Najnovšie na záhrade vytvoril niečo, čo obyvateľom domu závidia všetci susedia. S trochou fantázie a zručností vytvoril morské pobrežie.

Dovolenka priamo na záhrade. Aj takto túto oázu pokoja nazýva šikovný zakladateľ firmy. Eric povedal, že tento skvost nie je drahý a s cenou 20 000 dolárov (okolo 18 000 eur) je dostupný pre širokú verejnosť. Eric sa zameriava na vytváranie dizajnových priestranstiev, ktoré sú jedinečné a nevytvára ich nikto iný len on. Čo poviete? Podarilo sa mu to aj v tomto prípade?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tento muž vám vyrobí morské pobrežie na vašej záhrade. Výsledok stojí za to!”