Túto veselú pieseň pre deti si zamilujú všetky deťúrence. Deťom ju púštájú v škôlke aj 3-krát po sebe

Ak ste aj vy vyrastali na veselých detských pesničkých, ktoré vám spievali vaše staré mami, alebo ste ich spievali v skôlke, vaše detstvo bolo zaručene plné zábavy. Množstvo z týchto tradičných detkých piesní ste učili aj vaše deti a dnes ich pani učiteľky učia v škôlkach a školách aj vaše vnúčence.

Tradičné detské piesne už v kurze veľmi nie sú, no nahradili ich tie moderné, ktoré sú medzi mamičkami veľmi populárne. Ak si vy a vaše deti vypočujete novú pieseň od Smejka a Tanculienky, už nič iné nebudete chcieť počúvať. Pieseň obsahuje veľa náučného obsahu, veľa motivácie k cvičeniu, zdravej strave a vyplýva z nej množstvo ponaučení. Klip k piesni je plný tancujúcich detí a vtipných rozprávkových obrazov, ktoré deti bezpochyby zaujmú.

Smejko a Tanculienka – Šeja hoja

Nové DVD už čoskoro na: http://www.smejkoatanculienka.sk/obchod/ Lístky na nové predstavenie nájdete tu: http://bit.ly/vsetkonajlepsieSK Ďakujeme: https://najkrajsieihriska.sk/ Sťahujte na iTunes: https://apple.co/2DHmKkE Počúvajte na Apple Music: https://apple.co/2DHmKkE Streamujte na Spotify: https://spoti.fi/2Q1Wibh Pozrite sa na našu stránku: http://www.smejkoatanculienka.sk/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/smejkoatancu… Elektronickú verziu DVD nájdete tu: http://bit.ly/smejkoDOWNLOAD4