Úprimná matka zverejnila príspevok a vzájomnom pomáhaní si. Otvorila mnohým oči. Čo si o tom myslíte vy?

Post matky o pomáhaní si otvoril mnohým oči: Súhlasíte s jej slovami aj vy?Zdroj: Facebook/Shelby Beck

Po tom, čo mamička zverejnila úprimný príspevok na svojom facebookovom profile, získala si uznania a srdcia mnohých iných rodičov. Jej príspevok komentujú, zdieľajú a úplne súhlasia s tým, čo tam napísala.

Celý príspevok je zhrnutie jej príhody z detského ihriska: „Dnes ráno v parku som si všimla mamičku, ktorá sa so svojim batoľaťom hrala, dala si ho na hrud‘ a potľapkávala ho. O chvíľu som si všimla, že aj s bábätkom mieri ku mne. Pokrčila ramenami a zahanbene sa ma opýtala, či náhodou nemám detský opaľovací krém, pretože si ho zabudla pribaliť.“ Mamička rozmýšľala veľmi múdro a vedela, že iné mamičky by jej s tým pohli pomôcť.

Shelby Beck potom napísala: ,,Som vždy k dispozícií a ked‘ je možné, neváham pomôcť. Nebojte sa ma opýtať,  či vám nepožičiam opaľovací krém, vlhké obrúsky, plienky alebo ovocie pre dieťa. Rada sa s vašim starším pohrám, ak si potrebujete malé bábätko na lavičke nadojčiť,  neváhajte ma osloviť, ak chcete mať peknú fotografiu s deťmi .Žiadajte o pomoc, radu, pochopenie. Aj ked‘ sa nepoznáme, sme mamy, a malo by byť samozrejmosťou si pomáhať. Predsa všetko môže byť  jednoduchšie, ak si navzájom pomôžeme. Všetci sme v tom spolu.“

Security Check Required

No Description