V Československo má talent sa zrodili nové hviezdy! Katyu a Nikitu obdivuje celé Slovensko

Známa celosvetová talentová šou, Československo má talent, ktorá už niekoľko rokov nachádza nové talenty aj v Česku a na Slovensku, opäť objavila niekoho, koho obdivuje celé Slovensko. Aj ked‘ dvojica detí nepochádza zo Slovenska, svoj talent a roky driny prišli predviesť pred porodcov a divákov na Slovensko.

Príchod osem ročnej Katye a jedenásťročného Nikity bol neistý, no už krátko po pustení hudby, sa vedeli skoncentrovať a predviedli výkon, z ktorého padla sánka viacerým divákom. Okrem divákov, boli aj porotcovia v nemom úžase a všetci im venovali obrovský potlesk so standing ovationom.

https://www.youtube.com/watch?v=YnGEVxuYf9E&fbclid=IwAR2QKQ9aI7N-xWidzjeplBSQUFLQn62T3czmlJpvm3TIsyB785gKa96gv0A

Za ich neprekonateľný výkon im Marta Jandová udelila cenu, ktorú im už nikto nemôže vziať. Stlačila im zlaté tlačidlo, ktoré znamená presun rovno do finále. Talentovaným a odhodlaným deťom držíme palce ich sľubnej kariére!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V Československo má talent sa zrodili nové hviezdy! Katyu a Nikitu obdivuje celé Slovensko”