Babka si myslela, že našla termo ponožky. Boli to však dospelácke hračky jej vnuka

Sexuálny život by sa nikdy pred starými rodičmi spomínať nemal. Vždy tieto dve odlišné svety treba bezpochyby oddeľovať a netreba ich miešať. Tieto tvrdenia sa potvrdili aj v piatom pokračovaní známeho filmu Prci, prci, prcičky. Tento článok je však o mladom mužovi, ktorý zažil podobne trápnu scénu ako bola tá zo spomínaného filmu. Ked‘ prišiel domov a podišiel k svojej babke, zbadal, že obuté má jeho sexuálne pomôcky. Po otázke, prečo má na nohách obuté jeho osobné veci, babička povedala, že si myslela, že sú to termo ponožky.

V skutočnosti to termo ponožky neboli a boli to umelé vagíny. Mladík chcel z nôh svojej babičky tieto pomôcky dať okamžite dole, no ako na potvoru sa zasekli. Babička si s nimi nevedela pomôcť sama a tak jej musel pomôcť jej vnuk.

Vnuk však zachoval duchaprítomnosť a z tohoto vtipnéhu zážitku vytvoril niekoľko fotografií a dokonca aj video, ktoré zachytáva celú absurdnú situáciu. Pozrite si celý chlapcov zážitok.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Babka si myslela, že našla termo ponožky. Boli to však dospelácke hračky jej vnuka”