Dojímavá fotka z pohrebu maestra Gotta: Takto sa lúči legenda s legendou!

Už je to deň čo maestra Gotta „odprevadila“ jeho rodina a najbližší na večný odpočinok. Počas zádušnej omše v katedrále na Pražskom hrade mala svoj prejav Jiřina Bohdalová a svoje zbohom dala maestrovi aj Lucie Bíla s piesňou Ave Maria.No, keď sa obrad skončil a všetci zúčastnení vyšli z katedrály von, ostal tam sedieť len jeden človek. Bol ním slávny hokejista Jaromír Jágr, ktorý si takto uctil pamiatku legendu československej hudobnej scény.

“Túto fotku som musela urobiť. Ten pohľad ma dostal. Keď zaznela posledná pieseň “Už z hor zní zvon” a ľudia odišli, zostal ticho sedieť v katedrále jeden človek. Rozjímal sám so sebou, možno spomínal na Karla… Možno hovoril s Bohom. Človek, ktorý republiku preslávil po celom svete, a taktiež zostal fajn chlapom. Jaromír Jágr,” píše sa pri fotke, ktorú na internete zdieľajú masy ľudí ako z Česka tak aj zo Slovenska.

Odpočívajte v pokoji maestro!

 

Nejdojemnější foto z pohřbu Karla Gotta (†80): Jágr zůstal sám v katedrále po obřadu!

Zdroj: blesk.cz (autor Lenka Benešová)

 

Zdroj: Lenka Benešová, Facebook/ Karel Gott/Martin Kubica/Supraphon, Jaromír Jágr / hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dojímavá fotka z pohrebu maestra Gotta: Takto sa lúči legenda s legendou!”