Dojímavý odkaz od otca workoholika, ktorého syn zomrel, kým bol v práci

J.R. Storment – úbohý otec, ktorý nedávno stratil jedného zo svojich synov.

To ho prinútilo obrátiť sa na všetkých rodičov a vyrozprávať im svoj príbeh.

„Pred ôsmimi rokmi som bol otcom dvoch dvojičiek a bol som jedným zo zakladateľov firmy Cloudability. Pred tromi mesiacmi som celú spoločnosť kúpil a pred tromi týždňami mi zomrel syn.

Image credits: J.R. Storment/Linkedin

Keď mi zavolali, sedel som v zasadačke spolu s ďalšími 12 ľuďmi. Po dobu 8 rokov som mal iba týždeň dovolenky.

Zodvihol som telefón a počul som, ako mi  moja manželka hovorí, že môj syn je mŕtvy. Ešte pár viet a to bola celá konverzácia.

Potom som najrýchlejším možným spôsobom opustil budovu a šoféroval domov. Po 20 minútach som bol doma a celý náš dvor bol plný sanitiek.

Uplynulo 2,5 bolestivých hodín, než som mohol vidieť svojho chlapca. Ležal v posteli, akoby spal.

Moja žena a ja sme boli v izbe 30 minút, hladili sme syna a stále som sa pýtal tú istú otázku: „Chlapček môj, čo sa stalo?“

Môj syn chcel vždy pracovať a vziať si za ženu dievčatko od susedov, ktoré sa mu páčilo. V úmrtnom liste sa uvádza, že môj syn nie je ženatý a nikde nepracoval. Jeho dva sny sa nikdy nenaplnili.

Moja žena mi neustále pripomína všetko, čo urobil. A potom zomrel vo svojej posteli počas spánku.

Image credits: J.R. Storment/Linkedin

Pamätám si posledný večer, keď sa môj syn hádal s deťmi a rozhodol som sa s ním urobiť poriadok. Bol som k nemu prísny. Stále vidím slzy stekajúce sa po jeho tvári a počujem protesty: „Ale vy ma nepočúvate. Nikto ma nepočúva.“

Potom sme deti uložili do postele, hovoril som aj s Wileym a zmierili sme sa.

A potom bolo ráno a ja som išiel do práce. Žena syna nebudila, myslela si, že ešte spí.

Lekár neskôr odhadol, že syn bol mŕtvy najmenej 8 až 10 hodín, čo naznačuje, že zomrel v noci.

Image credits: J.R. Storment/Linkedin

Wileymu bola minulý rok diagnostikovaná typická mierna forma epilepsie. Všetci detskí lekári a neurológovia, s ktorými sme diskutovali o jeho stave, povedali, že sa nemusíte báť.

Mnohí sa pýtajú, ako nám môžu pomôcť. Hovorím im: objímajte deti a netrávte všetok váš čas v práci. Pretože potom si to nebudete môcť odpustiť, rovnako ako ja.

Došiel som k záveru, že v živote musí byť rovnováha, ale ja som ju nemal.

Teraz, keď píšem tento príspevok, prišiel za mnou môj druhý syn Oliver a namiesto toho, aby som ho poslal preč, rozhodol som sa s ním zahrať.

Škoda, že za túto lekciu som musel zaplatiť príliš vysokú cenu.

Image credits: J.R. Storment/Linkedin

Ako píše manželka vo svojom príspevku: „Prosím, opýtajte sa nás na život nášho syna a jeho smrť. Keď o tom hovoríme, istým spôsobom sa z toho pomaly liečime. A nikdy nedávajte prácu na prvé miesto.“

Nakupujte online – Lidl je odteraz všade

Nakupujte online 💻 I Lidl Shop I Lidl od 7.10. 2019

Práve teraz môžete nakúpiť svoje obľúbené produkty na www.lidl-shop.sk :). Inšpirujte sa na našom kanáli Kuchyňa Lidla ►https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ?sub_confirmation=1 Sledujte náš kanál Lidl Slovensko ►https://www.youtube.com/channel/UC9sIaidsrWY8tQBV07NAppw/featured?sub_confirmation=1 Nakupujte svoje obľúbené produkty na ►https://www.lidl-shop.sk/#utm_source=popis&utm_medium=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_campaign=Nakupujte%20online%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 Sledujte aktuálnu ponuku ►https://www.lidl-shop.sk/#utm_source=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_medium=spot&utm_campaign=Lidl%20otv%C3%A1ra%20eshop%20%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 Navštívte Kuchyňu Lidla ►https://kuchynalidla.sk/#utm_source=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_medium=spot&utm_campaign=Lidl%20otv%C3%A1ra%20eshop%20%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 A pridajte sa aj na Facebooku ► http://facebook.com/lidlslovensko Instagrame ► https://instagram.com/lidlsk LinkedIn-e ► https://www.linkedin.com/company/lidl…

Nakupujte online – Lidl je odteraz všade

Ceňte si svoje deti, sú to najdôležitejšie v našom živote!

zdroj:https://www.boredpanda.com