Fenka pitbulla absolvovala fotenie a výsledok je úžasný. Posúďte sami!

Bez ohľadu na to, čo sa prezentuje v médiách, na svete existuje viac dobrých ľudí ako tých zlých. Niekedy si to jednoducho nevšimneme.

Prečítajte si nasledujúci príbeh a možno sa tým obnoví vaša viera v ľudstvo.

Po ulici sa potulovala roztomilá fenka pitbulla menom Pickles. Narazili však na ňu ľudia zachraňujúci túlavé zvieratá. Najskôr sa snažili nájsť jej majiteľov, no potom si uvedomili, že ju už pravdepodobne predchádzajúci majitelia nepotrebovali.

Pits And Giggles Rescue

Fenka potrebovala viac pomoci, než jej mohol útulok poskytnúť. Išlo o to, že 2-ročnej Pickles sa mali čoskoro narodiť malí potomkovia.

Našťastie si ju čoskoro vzala pod svoje krídla nezisková organizácia Pits & Giggles Rescue, ktorá sa špecializuje na starostlivosť o gravidné a dojčiace fenky, ako aj o ich čerstvo narodené šteniatka.

Enchanted Hills Photography

Keď Pickles uvidela svojich záchranárov, nedokázala potlačiť svoje emócie – behala a skákala všade okolo. A to aj napriek skutočnosti, že jej brucho bolo obrovské.

Jeden zo zástupcov organizácie a zároveň aj fotografka Lauren Kastin Sykes povedala:

„Pits & Giggles Rescue má jedinečnú misiu. Starajú sa o gravidné fenky, pomáhajú im rodiť a potom sa im snažia nájsť nové rodiny s dobrými podmienkami na život.“

Enchanted Hills Photography

Okrem toho, Lauren organizuje krásne fotenia, vďaka čomu ich bude môcť vidieť omnoho viac ľudí. To znamená, že pravdepodobnosť, že si ich niekto adoptuje, sa zvýši.

Enchanted Hills Photography

Keď žena videla túto fenku, uvedomila si, že by jej mala vytvoriť niekoľko roztomilých fotografií. Ale úžasné je, že pred objektívom pózovala ako skutočná modelka.

„Najťažšie bolo prinútiť Pickles, aby nás prestala olizovať!“

Tehotná fenka sa tešila na šteniatka s očakávaním. Bolo viditeľné, ako veľmi sa chce stať matkou.

Krátko po fotení porodila osem krásnych a zdravých šteniatok. Lauren cítila, že je potrebné zachytiť tieto výnimočné momenty aj na samotných fotografiách. Tentoraz vyzerala Pickles ako hrdá mamička 8 potomkov.

Enchanted Hills Photography

Záchranári fenky poznamenávajú, že Pickles je ideálna matka, ktorá sa o svoje šteniatka dôkladne stará.

Po 8 mesiacoch bude spolu so svojimi ôsmimi šteniatkami pripravená ísť do nového domova.

Enchanted Hills Photography

Lauren je dobrovoľníčkou v organizácii Pits & Giggles už takmer dva roky.

„Pred tromi rokmi sme s manželom Bradom zachránili psa a jeho život sme zmenili k lepšiemu. Pomohlo nám to pochopiť, že musíme pomáhať aj ďalším psom.“

Enchanted Hills Photography

Je príjemné si uvedomiť, že v našom svete existujú charitatívne organizácie a dobrovoľníci, ktorí sa rozhodli robiť dobré skutky.

 

info: Pits And Giggles Rescue | Enchanted Hills Photography

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Fenka pitbulla absolvovala fotenie a výsledok je úžasný. Posúďte sami!”