Herec Dwayne Johnson si so svojou 3-ročnou dcérou urobil čajový večierok a takto to dopadlo!

Dwayne „The Rock“ Johnson mnohokrát ukázal, ako samu páči byť otcom svojej dcérky. Preto príspevok o tom, ako so svojou 3-ročnou Jasmine pije čaj, nie je žiadnym prekvapením.

Na fotografii zverejnenej na Instagrame mu Jasmína nalieva čaj a jej obrovský ocko sedí na ružovo-bielej stoličke pre deti.

Instagram / Therock

„Možno, že ocko si pridal do čaju trochu tequily, pretože niekde na svete je vždy 5 hodín,“ napísal herec.

Hovoril pri tom o novej tequile, ktorú len nedávno začal vyrábať.

Johnson sa oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Lauren Hashianovou 18. Augusta tohto roku. Majú dve dcéry: Jasmine a Tianu Giu (1r). Johnson má tiež dcéru z prvého manželstva s Dany Garciou, 18-ročnú Simone Alexandru Johnsonovú.

Herec často zdieľa fotografie zo svojho života so svojimi dcérami. Napríklad, Jasmine držala na svadbe kyticu – dôležitá úloha pre trojročné dievčatko!

Instagram / Therock

„Pár minút pred obradom som si zrazu uvedomil, že nebude klásť kyticu, ale bude hádzať kvety s bezohľadnou agresiou a šibalským úsmevom. Do čerta, je to jasné, je to moja dcéra!“ napísal Johnson.

Úžasný otec, však?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Herec Dwayne Johnson si so svojou 3-ročnou dcérou urobil čajový večierok a takto to dopadlo!”