Krutosť ľudí nemá hraníc: Ježka niekto polial benzínom a zapálil!

Britská organizácia na ochranu zvierat vystavených ľudskej krutosti (RSPCA) prednedávnom zverejnila prípad utýraného ježka. Toho niekto polial benzínom a zapálil za živa. Žena, ktorá ježka našla na svojej záhrade okamžite odviezla do veterinárnej ambulancie v Long Eaton blízko Notthinghamu.

 

Ježko mal problémy z dýchaním, smrdel benzínom a mal rozsiahle popáleniny. No aj napriek tomu, že to prežil veterinári usúdili, že ho musia utratiť. Ježko sa totiž zvíjal v bolestiach niekoľko hodín no incident sa vraj nemohol stať ďaleko od miesta nálezu, keďže by nebol schopný prejsť veľkú vzdialenosť.

 

Zdroj: RSPCA

 

„Ježka sme našli v hroznom stave. V zadných končatinách mal kŕče a dokonca mu chýbalo viacero pichliačov. Stále však dýchal,“ tvrdí Anette Della-Port, jedna z veterinárok.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Krutosť ľudí nemá hraníc: Ježka niekto polial benzínom a zapálil!”