Peter Nagy venoval Gottovi obrovské gesto. Plakali všetci prítomní

Smrť Karla Gotta bola jednou z najtragickejších odchodov aktuálneho roka. Jeho smrť zasiahla všetkých fanúšikov, príbuzných a kolegov z hudobného sveta. Karol spieval dlhých 60 rokov, počas ktorých sa na pódiu stretol s mnohými inými talentovanými spevákmi a hudobníkmi. Karol odišiel po dlhom boji s akútnou leukémiou, zmierený a v kruhu rodiny.

Jedným z hudobníkov, s ktorým bol Gott dlhoročným kamarátom bol aj Slovák Peter Nagy. Ten pred pár dňami, pri príležitosti svojho okrúhl jubilea, začal koncertné turné v PKO v Nitre. Nagy, talentovaný spevák, skladateľ, hudobník, textár a producent na konceertoch zaručene nevynechá ani svoje najväčšie hity ako napríklad Profesor Indigo, Láska je tu s nami, Marcel z malého mesta, S nohami na stole, Sme svoji, Korálky od Natálky či So mnou nikdy nezostarneš.

Nagy o koncertoch povedal: V každom koncertnom programe som mal tiché gitarové či klavírne pesničky, kedy sa publikum stíši a počúva. Mám rád tie momenty, vtedy cítim najviac to porozumenie medzi mnou a fanúšikmi. Na to sa teším aj na novom turné. Moja srdcovka je teraz pieseň „50 žiráf“ a zahráme aj úplne novú skladbu „Láska, Smrť a Sloboda“ z čerstvo vydaného albumu „Pianko 2.“

Naša brandža je strašne zvláštna. Je veľa ľudí, ktorí sú úspešní, obľúbení, ale aj tak existujú výnimky, ktorí sú megaobľúbení a ja by som povedal, že takí frajeri. Ja by som chcel nasledujúcu pieseň venovať človeku, ktorý od včera večera už .. Karlovi Gottovi. Ale v našich srdciach stále bude fenomén. Karel, ďakujeme ti za všetko,” skonštatoval Nagy. Svoj zrejme najpopulárnejší hit, Aj tak sme stále frajeri, venoval maestrovi Gottovi.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Peter Nagy venoval Gottovi obrovské gesto. Plakali všetci prítomní”