Šľachetné gesto: Víťazka kuchárskej šou, Sára (11), svoju 4-cifernú výhru darovala tým, ktorí to potrebujú.

V šou TV Joj, Moja mama varí lepšie ako tvoja, sa uplynulí týždeň proti sebe postavili Sára (11) a Klaudia (11). Sára pripravovala svoje jedlá s starým otcom Ladislavom a Klaudia varila s pomocou krstnej mamy Viery. V závere, keď si Sára mala prevziať sumu 1500 eur, urobila nádherné gesto a peniaze venovala tým, ktorí to potrebujú.

“Tým, že ja som bola operovaná na srdce, keď som bola malá, tak by som to chcela darovať chorým detičkám na onkológiu,” odôvodnila svoje konanie jedenásťročná kuchárka. Toto gesto dojalo nie len prítomných ale aj ľudí pri televíznych obrazovkách. Podľa informácii TV Joj, Sára darovala svoju výhru detskej onkológii v Detskej fakultnej nemocnici na Kramároch v Bratislave.

Zdroj: JOJ.sk

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Šľachetné gesto: Víťazka kuchárskej šou, Sára (11), svoju 4-cifernú výhru darovala tým, ktorí to potrebujú.”