Vlasová stylistka odhalila tajomstvo ideálneho objemu vlasov v reklamách na šampóny

Pravdepodobne každá žena už snívala o tom, že chce mať krásne vlasy s rovnakým objemom ako v reklame na šampón. Na obrazovke vyzerajú kučery hladké ako hodváb. Avšak doma sa zdá byť nereálne dosiahnuť takýto účes bez pomoci odborníka.

Kaderníčka Sarah Laidlawová si však myslí, že pravda sa skrýva niekde inde a toto tajomstvo sa rozhodla odhaliť  v krátkom videu na Instagrame. A táto metóda nemá nič spoločné so šampónom, ktorý bude chodiť televízii.

Modelka nesedí pred ventilátorom, aby jej vlasy viali vo vetre. Aplikuje jej lak na vlasy a upravuje ich tak, aby to vyzeralo, že na ňu fúka vietor.

Jej fanúšikovi boli šokovaní tým, čo videli. Bolo to ako nejaké kúzlo a väčšina zhodnotila, že vlasy vyzerajú neuveriteľne. Niekto tiež poznamenal, že reklame sa nedá veriť.

A čo vy? Mali ste tušenie, že by to mohlo vyzerať takto?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vlasová stylistka odhalila tajomstvo ideálneho objemu vlasov v reklamách na šampóny”