Vlasová stylistka odhalila tajomstvo ideálneho objemu vlasov v reklamách na šampóny

Pravdepodobne každá žena už snívala o tom, že chce mať krásne vlasy s rovnakým objemom ako v reklame na šampón. Na obrazovke vyzerajú kučery hladké ako hodváb. Avšak doma sa zdá byť nereálne dosiahnuť takýto účes bez pomoci odborníka.

Kaderníčka Sarah Laidlawová si však myslí, že pravda sa skrýva niekde inde a toto tajomstvo sa rozhodla odhaliť  v krátkom videu na Instagrame. A táto metóda nemá nič spoločné so šampónom, ktorý bude chodiť televízii.

Modelka nesedí pred ventilátorom, aby jej vlasy viali vo vetre. Aplikuje jej lak na vlasy a upravuje ich tak, aby to vyzeralo, že na ňu fúka vietor.

Building #bighair shapes for a #shampoocampaign ✂️🛠 💨 to make it look like it’s blowing in the wind ✂️🛠💨 on beeyoootiful @angelelelee ✂️🛠💨 hair by @sarahlaidlaw ✂️🛠💨 makeup by @kellybowmanmakeup ✂️🛠💨 #hairconstruction

3,326 Likes, 429 Comments – Sarah Laidlaw ✂️Hair + Makeup💄 (@sarahlaidlaw) on Instagram: „Building #bighair shapes for a #shampoocampaign ✂️🛠 💨 to make it look like it’s blowing in the wind…“

Jej fanúšikovi boli šokovaní tým, čo videli. Bolo to ako nejaké kúzlo a väčšina zhodnotila, že vlasy vyzerajú neuveriteľne. Niekto tiež poznamenal, že reklame sa nedá veriť.

A čo vy? Mali ste tušenie, že by to mohlo vyzerať takto?