Zbláznil sa? Otec skočil bungee so svojou dvojročnou dcérou v náručí

Toto sú zábery z televíznej šou Fear Factor Malaysia 2014. 30-ročný Redha Roslan, stojí na moste v Kuala Cuba Baru so svojou malou dvojročnou dcérou, ktorá je k nemu pripútaná.

Keď narátajú do 3, obaja skočia z mosta; 60 metrový bungee jumping do strašne hlbokej rokliny.

Fotografie sa objavili na instagramovom profile Rentas Adventures s nasledujúcim popisom:

Každé dievča nemusí byť kráľovnou pre svojho manžela, ale vždy je princeznou pre svojho otca … prvá láska dcéry, prvý hrdina syna.

Mnoho ľudí komentovalo tento príspevok, aby vyjadrilo svoje zdesenie nad myšlienkou, že dieťa, ktorého meno je Mecca Michaela, je zapojené do takýchto riskantných aktivít svojho otca.

Niekto to okomentoval nasledovne: Toto je tak strašne nezodpovedné … Myslím si, že muž alebo skôr otec, by mal byť za to potrestaný … je to nebezpečný šport a ako môže 2-ročné dieťa povedať, či je to pre ňu dobré. Je smutné, že ju dokonca ukazuje ako trofej … hanba.

Podľa Free Malaysia Today. Roslan reagoval na negatívnu reakciu tým, že Mecca Michaela trvala na tom, aby skákala s ním skákať a užila si ju:

„Bola to Mecca, ktorá chcela so mnou skočiť. Nevyvíjal sa ňu žiaden nátlak.

Prvý skok si užila a chcela si to zopakovať, ale mal som obavy. Mala na sebe bezpečnostné pásy a ďalšie potrebné vybavenie.

Podľa Free Malaysia Today však môže dobrodružstvo oboch účastníkov skončiť obvinením z ohrozenia života dieťaťa.

Guo Siu Lin, právnička v oblasti ľudských práv, informovala o tom, ako rodičia dievčaťa preukázali nedostatok riadneho rodičovského úsudku, čo vyústilo do zapojenia sa do takýchto riskantných aktivít:

„Bungee jumping je nebezpečný adrenalín, pri ktorom existuje vysoká pravdepodobnosť fyzického zranenia.

Nikdy som nepočula, že deti v tomto veku majú povolené robiť také extrémne druhy športu.“

Právnička dodala, že malé dievčatko by mohlo utrpieť možné emocionálne traumy po prežití šoku z pádu, čo sa podľa zákona o deťoch považuje za trestný čin.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zbláznil sa? Otec skočil bungee so svojou dvojročnou dcérou v náručí”