Zbláznil sa? Otec skočil bungee so svojou dvojročnou dcérou v náručí

Toto sú zábery z televíznej šou Fear Factor Malaysia 2014. 30-ročný Redha Roslan, stojí na moste v Kuala Cuba Baru so svojou malou dvojročnou dcérou, ktorá je k nemu pripútaná.

Keď narátajú do 3, obaja skočia z mosta; 60 metrový bungee jumping do strašne hlbokej rokliny.

Fotografie sa objavili na instagramovom profile Rentas Adventures s nasledujúcim popisom:

Každé dievča nemusí byť kráľovnou pre svojho manžela, ale vždy je princeznou pre svojho otca … prvá láska dcéry, prvý hrdina syna.

Mnoho ľudí komentovalo tento príspevok, aby vyjadrilo svoje zdesenie nad myšlienkou, že dieťa, ktorého meno je Mecca Michaela, je zapojené do takýchto riskantných aktivít svojho otca.

Every girl may not be queen to her husband, but she is always a princess to her father.. A daughter’s first love, a son’s first superhero. ➖ #visithuluselangor #rentasropeswing #outdoortothemax #rentas_adventures ➖ Btw, the girl are strapped with safety harness. You guys can refer to other video to see the harness and her reaction. Helmet only to put gopro. Helmet not compulsory in the SOP. And she’s not 2 years old. Please dont believe just like that everything you read in the internet 😂😂😂 . Turn off the comment. Bye 😁😁😁

3,279 Likes, 1,298 Comments – RENTAS ADVENTURES (@rentas_adventures) on Instagram: „Every girl may not be queen to her husband, but she is always a princess to her father.. A…“

Niekto to okomentoval nasledovne: Toto je tak strašne nezodpovedné … Myslím si, že muž alebo skôr otec, by mal byť za to potrestaný … je to nebezpečný šport a ako môže 2-ročné dieťa povedať, či je to pre ňu dobré. Je smutné, že ju dokonca ukazuje ako trofej … hanba.

Podľa Free Malaysia Today. Roslan reagoval na negatívnu reakciu tým, že Mecca Michaela trvala na tom, aby skákala s ním skákať a užila si ju:

„Bola to Mecca, ktorá chcela so mnou skočiť. Nevyvíjal sa ňu žiaden nátlak.

Prvý skok si užila a chcela si to zopakovať, ale mal som obavy. Mala na sebe bezpečnostné pásy a ďalšie potrebné vybavenie.

Podľa Free Malaysia Today však môže dobrodružstvo oboch účastníkov skončiť obvinením z ohrozenia života dieťaťa.

Guo Siu Lin, právnička v oblasti ľudských práv, informovala o tom, ako rodičia dievčaťa preukázali nedostatok riadneho rodičovského úsudku, čo vyústilo do zapojenia sa do takýchto riskantných aktivít:

„Bungee jumping je nebezpečný adrenalín, pri ktorom existuje vysoká pravdepodobnosť fyzického zranenia.

Nikdy som nepočula, že deti v tomto veku majú povolené robiť také extrémne druhy športu.“

Právnička dodala, že malé dievčatko by mohlo utrpieť možné emocionálne traumy po prežití šoku z pádu, čo sa podľa zákona o deťoch považuje za trestný čin.