Žiaci nachytali upratovačku ako im kradne peniaze. Nastražili na ňu skrytú kameru

Siedmaci z Plešiveca už toho mali plné zuby. Takmer každý deň im niekto z peňaženiek kradol peniaze. Jedného dňa sa rozhodli, že počas toho čo budú mimo triedy, tam nechajú nastražený telefón so zapnutou kamerou aby zistili, kto im z peňaženiek kradne peniaze. S jasným dôkazom, že to bola jedna z upratovačiek, šli priamo za riaditeľom. Riaditeľ sa s upratovačkou nemaznal a ukončil s ňou pracovný pomer.

Reportérka  TV JOJ  sa vybrala priamo k pani upratovačke domov, aby vysvetlila svoje konanie. V čase návštevy nebola doma, no otvoril jej jej manžel a doma bola aj jej dcéra. Obaja sa k prípadu vyjadrili a veľmi sa za ňu hanbia. Podľa jej manžela nemala dôvod kradnúť, pretože nebola vo finančnej núdzi.

Jej dcéra povedala:To sa dalo čakať, lebo ona je špina. Je to hanba proste a takéto veci, že deti okrádať, tak to je moc. Polícia sa prípadom aktívne zaoberá a snaží sa vyriešiť, ako dlho už krádeže v škole praktizovala. Pani bola zamestnaná v škole už 12 rokov a riaditeľ tvrdí, že doposiaľ s ňou žiadne problémy neboli.

ZDROJ: noviny.sk