Kreatívne kradnutie triednej knihy: S triednou učiteľkou žiak pretekal v ako v akčnom filme

Opäť je tu obdobie stužkových, ku ktorým neodlučiteľne patrí aj video o “kradnutí triednej knihy”. Žiaci z Gymnázia Jána Baltazára Magina vo Vrbovom to poňali štýlom akčného trháku Rýchlo a zbesilo.

O triednu knihu tak súťažila triedna učiteľka proti žiakovi v autopretekoch. Žiaci vytiahli svoje “fára” a dievčatá sa nahodili ako Hollywoodske herečky no a samozrejme nechýbali ani soundtracky z filmu. Video sa končí samotným pečatením knihy a príhovorom triednej učiteľky. 

Celé video má približne 9 minút a pozrieť si ho môžeš tu:

Slow & Serious (Únos triednej knihy 5.BA)

Únos triednej knihy, Gymnázium Jána Baltazára Magina vo Vrbovom 5.BA Kamera a strih: Denis Konečný @dennyfinite Námet: Matej Prvý Hrali: Natália Nemčeková – @natalinkkka Tereza Fifiková – @tereza_fifikova Marián Mišurec – @mike_misurec Bibiána Hornáková – @bibianahornakova Samuel Ševčík – @samo.sevcik Filip Seč – @we_plants_are_happy_plants Soňa Predná – @sonapredna Nina Tupá – @ninaat Matej Prvý – @matej.prvy

 

Ak si myslíš, že Vaše video je lepšie alebo si videl oveľa kreatívnejšie verzie kradnutia triednej knihy pridaj ich do komentára pod článkom.