Ľudská krutosť nepozná hraníc. Tento psík trpel pri tom, ako mu časť tváre odstrelili petardami

Ľudia sú niekedy najkrutejšími stvoreniami na zemi. Určite aj vám prejde po chrbte mráz, ked‘ sa dozviete, čím si musel počas svojho krátkeho života prejsť tento psík. Psík sa volá Braveheart a s jeho príbehom sa podelila 44- ročná Tracy Lystra, ktorá pracuje pre organizáciu Saving Huey Foundation. Tracy povedala, že psíkovi niekto kruto zo zábavy odstrelili petardami časť tváre – ňufák a časť čeľuste. Tento prípad sa stal v Mexiku, kde mu mexické úrady pomohli a organizácia Saving Huey Foundation ho uzdravila.

Zdroj: Facebook.com

Zdroj: Facebook.com

Braveheart, nádherný psík, si prešiel mnohými operáciami kvôli rekonštrukcii tváre. Veterinár povedal, že operácie mu veľmi pomohli, no ešte ho čaká niekoľko, aby si potom našiel rodinu, ktorá ho bude ľúbiť a neublíži mu.

Veterinár sa priznal: „Klamal by som, že som nemal strašné myšlienky o tom, čo by som urobil ľuďom, ktorí spáchajú také zločiny. Dokážem zniesť toho veľa a dokážem skryť svoje emócie, ale niekedy ma to dostane.“

Adorable Dog Has No Nose

ID: 3277117 MANDATORY ONSCREEN CREDIT – @savinghuey A dog whose nose was blown off in a a horrendous cruel attack where he had frirecrackers strapped to his jaw has made an incredible recovery – after vets rebuilt his jaw.