Mal to byť najšťastnejší deň nevesty. Nakoniec to bol najsmutnejší deň pre ženícha a celú ich rodinu

Xu Shinam je 35 ročný muž, ktorý si spolu s priateľkou Yang Liu rozhodol založiť rodinu. Svoju lásku chceli spečatiť svadbou, ktorú si vysnívali do posledného detailu. Ich sen sa naplnil, no nie tak, aby si ho predstavovali. Pozvaní svadobčania nevedeli prestať plakať, no dôvodom nebol tento radostný deň ale to, čo sa stalo s nevestou.

Yang krátko pred vytúženou svadbou zistila, že trpí rakovinou prsníka. Kvôli vyčerpávajúcej liečbe museli svadbu odložiť.

Lekári jej povedali: ,,Ostáva vám len pár rokov života.“ Len 25 ročná Yang bola presvedčená že nad chorobou zvíťazí, no nepodarilo sa jej to. Aj ked‘ sa jej stav nakrátko zlepšil a snúbenci začali s opätovným plánovaním svadby, lekári jej oznámili, že jej choroba je späť a to v podobe, ktorá nie je liečiteľná. Denník The Sun tvrdí, že po pár týždňoch ťažkého boja upadla do kómy, z ktorej sa už neprebrala. Jej telo bojovalo, no choroba bola silnejšia.

Jej posledným prianím bolo to, aby si mohla vziať muža s ktorým chcela stráviť spoločný život. Po jej smrti sa snúbenec rozhodol, že si ju aj napriek všetkému zoberie, pretože bola jeho jedinou láskou. Dokonca zistil, že si pred smrťou objednala svadobné šaty a po tomto zistení si bol svojim rozhodnutím istý ako nikdy predtým. Majiteľ svadobného salóna sa o ich príbehu dozvedel a ženíchovi predal najkrajšie šaty z jeho salóna len za symbolickú cenu.

Mladá krásna snúbenica sa svojej svadby nedožila, no svadba sa uskutočnila. Jej svadba bola aj jej poslednou rozlúčkou, na ktorej plakali všetci pozvaní hostia. Česť jej pamiatke.

zdroj:prezenu.sk