Na pamiatku Violy sa rozsvietili internáty v Mlynskej doline

Je to len niekoľko dní odkedy sa verejnosť dozvedela o tragédii, ktorá stala v Bratislave. Polícia len nedávno informovala o prípade brutálne dobitej a zneužitej Violy, ktorý sa stal už 11. novembra. No teraz je tento prípad medializovaný aby si ženy dávali na seba pozor aj keď vyšetrovatelia vylúčili, že by išlo o čin sériového vraha.

 

Včera presne o 21:30 sa symbolicky rozsvietili izby v Mlynskej doline v rámci spontánnej iniciatívy Povedz nie násiliu ako informuje stránka Zomri. Urobili tak na pamiatku mladej modelky, umelkyne a učiteľky anglického jazyka, Violy, ktorá pochádzala zo Sniny. Mnoho ľudí taktiež prispelo fotkami ako zapaľujú na Violinu počesť sviečky.

Security Check Required

No Description

Motív stále nie je známy

K smrti Violy sa vyjadril aj jej bývali priateľ, známy spevák Robo Opatovský. Ten sa o tragédii dozvedel o spoločnom známom a z tejto správy bol úplne mimo. Z jej náhlej smrti je zdrvený aj majiteľ galérie, Andrej Smolák, ktorý zverejnil SMS od Violinej spolužiačky. „Je to celé divné. Podľa mňa tam išlo o pomstu, možno nejaký ohrdnutý milenec. Všade okolo sú kamery a ona mala výstavu fotografií. Nemyslím, že by počas výstavy alebo po nej išla len tak na prechádzku k Dunaju. Nebola znásilnená, ale zdehonestovaná. Podľa mňa, keby ju chcel niekto len znásilniť, tak ju potom hodí do Dunaja. Ale na tom si niekto dal záležať,” písalo sa v SMS-ke.

 

Informácie z rôznych zdrojov hovoria o tom, že Viola mala zlomené členky a hrubým spôsobom vykrútené nohy. Jej telo pokrývali modriny a mala zlomený aj stavec, keďže bola niekoľkokrát udieraná do chrbtovej oblasti. Podozrenie zo znásilnenia boli kvôli rozsiahlemu zraneniu análneho otvoru čo dokopy z ostatnými zraneniami naznačuje brutálny čin. Potom čo ju podchladenú našiel žeriavnik pod mostom ju záchranári začali zahrievať a uviedli ju do umelého spánku. Žiaľ pri prevoze do nemocnice zomrela.

Česť jej pamiatke a úprimnú sústrasť rodine, priateľom a známym.

zdroj: refresher.sk / hitky.sk