Starí páni ušli z opatrovateľského zariadenia na metalový festival! Bizarný prípad z Nemecka

Dvaja priatelia vo veku 58 rokov sa rozhodli plniť si sny. Vymysleli si plán ako ujdú z opatrovateľského zariadenia na metalový koncert. Kým si opatrovatelia všimli, že dvaja páni sa nenachádzajú na svojich izbách, oni už boli v autobuse nasmerovanom do 40 kilometrov vzdialenom Hamburgu. Podľa portálu DW.com sa polícii podarilo nájsť dezorientovaných pánov na najväčšom metalovom festivale, Wacken Open Air Festival.

 

Ilustračné foto

Zdroj: 8tracks.com

 

Keď ich polícia konečne našla spomedzi 75 000 návštevníkov tohto festivalu, dvaja páni sa odmietali vrátiť naspäť. Polícia ich teda zaviedla do lekárskeho stanu, kde im vybavili prevoz do opatrovateľského zariadenia, z ktorým obaja páni súhlasili. „Museli sme im vysvetliť dôvod, prečo musia odísť z festivalu a vrátiť sa do domova. Oni to ale pochopili a nekládli odpor,“ vyjadrili sa policajti.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Starí páni ušli z opatrovateľského zariadenia na metalový festival! Bizarný prípad z Nemecka”