Syn muža s Downovým syndrómom tvrdí, že vďaka nemu je tým, kým je. Nemenil by za nič na svete

Svoj život má každý jeden z nás vo vlastných rukách. Ak by sme sa nechali odradiť jediným problémom, nikto z nás by nebol tam, kde je teraz. Problémami a prekážkami sa nenechal odradiť ani muž, Jad Issa, ktorý sa narodil s Downovým syndrómom. Dokázal vychovať syna, z ktorého je dnes úspešný a skvelý človek.

Jeho syn Sader o svojom detstve hovorí s veľkou láskou. Sader má dnes 21 rokov a prežil plnohodnotné detstvo, v ktorom ho obaja jeho rodičia milovali neprekonateľnou láskou. Ak ste presvedčení, že muž trpiaci Downovým syndrómom nedokáže prejaviť lásku a vychovať dieťa, mýlite sa. Sader tvrdí, že svojho otca by nevymenil za nič na svete. Dokázal z neho vychovať pokorného a oddaného muža, ktorého v dnešnom svete len tak jednoducho nenájdete.

Zdroj: Facebook/Sader Issa

V ich živote ich stretávali rovnaké situácie ako v živote bežných zdravých ľudí. Prešli si radostnými chvíľami, problémami, ale aj ťažkými časmi plnými hádok a životných prekážok. Spolu však všetko prekonali a dnes sú za seba vďační viac, ako kedykoľvek predtým.

Keeping a career for more than 25 years Being a husband for 23 years Supporting your kid and being a dad for 21 years These things are surely not easy to achieve, couldn’t be prouder of you💙💛 #savedownsyndrome #savedownsyndromeambassador

3,330 Likes, 222 Comments – Sader Issa||صادر عيسى (@saderissa) on Instagram: „Keeping a career for more than 25 years Being a husband for 23 years Supporting your kid and being…“

Sader o svojom otvoci povedal: „Som hrdý na svojho otca. Počas môjho života ma najviac podporoval v časoch, keď som to potreboval.“ Jeho otec chodí do práce ako každý zdravý človek. Vedie plnohodnotný život.

💙🌍💛 #savedownsyndrome #savedownsyndromeambassador

1,705 Likes, 88 Comments – Sader Issa||صادر عيسى (@saderissa) on Instagram: „💙🌍💛 #savedownsyndrome #savedownsyndromeambassador“

Saderov otec o ňom prezradil: „Áno, mám Downov syndróm, ale vychoval som tohto muža a urobil som všetko, čo bolo v mojich silách. V dnešných dňoch je študentom tretieho ročníka stomatológie a verím, že v budúcnosti bude pomáhať iným.“ Je na neho veľmi pyšný a každému nezabudne spomenúť, že práve Sader je jeho synom.

الشمالي💜

185 Likes, 1 Comments – Sader Issa||صادر عيسى (@saderissa) on Instagram: „الشمالي💜“

zdroj: Bright Side