Utajený šéf: Výkonný riaditeľ spoločnosti Labaš bol odhalený! Odhalili ho v obchode Fresh jeho zamestnanci?

 (19. 11.) ste na obrazovkách TV Markíza mohli vidieť ďalšie pokračovanie šou Utajený šéf. V tejto časti sa Jaroslav Fotul, výkonný riaditeľ spoločnosti Labaš, stal brigádnikom Zoltánom Fajčíkom. V sieti obchodov Fresh si teda vyskúšal rôzne pozície a dokonca bol odhalený jedným zo zamestnancov.

Zoltán si vyskúšal prácu za pultom lahôdok, kde ho zaúčal pracovník Milan. Ako to sám v závere priznal, práca mu nešla od ruky no Milan ho vždy “zachránil”. No takisto podotkol, že obsluha trvá veľmi dlho a Milanove riešenie sa mu páči. Preto sa Fotul rozhodol, že za mäso sa bude platiť až pri pokladni. Ako odmenu daroval Milanovi a jeho rodine rekonštrukciu bytu.

No ešte predtým sa Zoltán dostal do problémov s vedúcou oddelenia lahôdok, keďže do práce meškal. Tá ho v závere opísala ako trochu drzého a starého pána. Fotul ju na konci relácie chcel skritizovať za nepodanie závažných informácii čo sa týka sortimentu lahôdok. No sám zistil, že mladá Ružena tak niekoľkokrát spravila a v skutočnosti to nedotiahli jej nadriadení. Ako odmenu jej šéf ponúkol zariadenie do izby jej 12-ročnej dcéry, ktorá bude oslavovať svoje narodeniny.

 

Utajený šéf

Zdroj: TV Markíza

 

Zoltán si taktiež vyskúšal prácu v sklade, kde sa ho zaúčal Jožko ale aj mladý Marek. Jožkovi najviac vytkol telefonáty s manželkou no aj napriek tomu to toleruje. Daroval im teda víkendový pobyt v Tatrách s wellnessom aj vreckovým. Fotul ho taktiež prizval do tímu, ktorý sa stará o optimalizáciu systému Dreamer.

 

Zdroj: TV Markíza

 

Pod “vedením” mladého a slobodného Mareka Zoltán zistil, že spoločnosť prichádza o peniaze. Ráno v sklade vyzerá ako bojisko, keďže každý pracovník chce používať elektrický vozík aby vybavil viac objednávok a zarobil viac. Tým, ktorým sa ušli tie obyčajné museli “kolobežkovať”. Vďaka jeho zásluhám tak riaditeľ zaobstaral na pobočku viac ako 40 elektrických vozíkov. 

 

Zoli bol odhalený

No riaditeľ zistil, že Marek túto reláciu pozná a počas zaúčania ho odhalil, pustil mu tak nahrávku, keď si Marek myslel, že mikrofón nie je zapnutý. ,,Povedal som mu, že do Ameriky by som išiel tiež. Uvidíš, oni mi dajú túto dovolenku pre dve osoby,” hovoril Marek. “Nie dovolenku, love,” dodal jeho kolega. Koniec koncov mu Fotul odkázal aby bol pokornejší a spoločnosť mu zaplatí štartovné a ubytovanie v rámci podujatí mestských behov, na ktorých bude spoločnosť reprezentovať

 

Zdroj: TV Markíza

 

Bála sa o svoje miesto

V neposlednom rade si riaditeľ Fotul zavolal do kancelárie Zuzanu s Plešivca. Tá celý čas plakala a prosila ho aby ju nechali robiť. Avšak Fotul nemal v zámere Zuzanu vyhodiť ale naopak ponúkol jej povýšenie na Area Manager, kde by pod jej “ruky” spadalo 8 pobočiek. Povýšenie je ponúkol aj z dôvodu zistenia, že si Zuzana hľadá inú prácu. Ponuku však v závere odmietla a ostala pracovať na starej pozícii. Fotul ju za jej prácu odmenil víkendovým pobytom pre ňu a jej rodinu. Po odchode Zuzany s kancelárie sa za ňou Fotulrozbehol aby ju ubezpečil, že je s jej prácou spokojný no ona mala stále pochybnosti. “Vy ste si zo mňa vystrelili,” povedala mu. 

 

Zdroj: TV Markíza

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Utajený šéf: Výkonný riaditeľ spoločnosti Labaš bol odhalený! Odhalili ho v obchode Fresh jeho zamestnanci?”