Útok na cirkev: Vandali posprejovali rímskokatolícku faru v Poprade satanistickými symbolmi

Facebooková stránka Polície Slovenskej republiky prednedávnom informovala o čine, ktorý sa stal v Poprade – časť Veľká. Dvaja mladíci posprejovali miestnu rímskokatolícku faru satanistickými symbolmi – nechýbalo číslo 666, päťcípa hviezda a iné symboly. Nie je však zjavné či sú vandali členmi satanistického hnutia alebo sa jednalo o útok a výsmech cirkvi za pomoci týchto symbolov.

 

Svojim konaním tak znehodnotili národnú kultúrnu pamiatku. Vyšetrovateľ ich už oboch obvinil zo zločinu poškodzovania cudzej veci. Za toto konanie im hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov,” oznamuje polícia o vyšetrovaní na svojej facebookovej stránke.

 

Polícia Slovenskej republiky

ĽUDSKÝ HYENIZMUS: POLICAJTOM MALI PREDLOŽIŤ FALOŠNÉ PREUKAZY ZŤP V … prvom prípade policajti vyzvali vodiča vozidla zn. BMW, ktorý zaparkoval v Petržalke na parkovacom mieste vyhradenom pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím, aby preukázal oprávnenosť svojho parkovania. Polícia SR – Bratislavský kraj Vodič policajtom predložil parkovací preukaz, ktorý však javil známky falzifikátu.