Miška s manželom si prerobili byt malý byt a získali veľa miesta

Ponúkame vám dôkaz, že aj z malého skladu sa dá urobiť útulné a funkčné miesto na bývanie. Stačí dať dokopy predstavivosť, tvrdú prácu a silu. Predstavujeme vám zaujímavý projekt úžasnej premeny skladu s rozlohou 35 metrov štvorcových.

Najprv sa vytvoril nový projekt bytu, ktorý umožnil vyhodnotiť rozsah práce a následne vypracovať akčný plán.

Takto vyzerá kuchyňa po rekonštrukcii. Podarilo sa im zmeniť prázdnu sivú miestnosť na útulné svetlé miesto, kde by bolo pekné uvariť niečo chutné.

Aby sa maximalizovalo využitie voľného priestoru a aby sa nepreplnilo miesto so šatníkom, bolo rozhodnuté zdvihnúť posteľ na vysokú plošinu. Miesto pod posteľou sa vďaka tomu využíva ako šatník.

Aby bolo možné rozdeliť priestor medzi spálňou a kuchyňou, nainštalovala sa tam sklenená priečka, ktorá prepúšťa svetlo a vytvára príjemnú atmosféru.

Dvere do kúpeľne sú vyrobené z korku, čo vytvára ilúziu ľahkosti. Na dverách je pripevnené zrkadlo, vďaka čomu je možné v malej kúpeľni vizuálne zväčšiť priestor. Korkové dvere môžu byť tiež použité ako nástenka, kam je možné dať rôzne fotografie alebo poznámky či odkazy.

V malej miestnosti sa dokonca našlo miesto pre obývaciu izbu, ktoré sa rozhodli zriadiť v podkroví, čo dáva tejto miestnosti zvláštne kúzlo.

Výsledok je skutočne pôsobivý. Miestnosť v dezolátnom stace sa stala veľmi útulným miestom pre pohodlný a pohodový život.