V siedmom nebi: Smutná správa pár dní po odvysielaní príbehu 11-ročného Dominika

Nová séria relácie V siedmom nebi opäť odštartovala na TV Joj už 17. novembra. V nej boli odvysielané ďalšie príbehy ľudí s neľahkým osudom, ktorí potrebujú pomoc. Jednym z nich bol aj príbeh 11-ročného Dominika, ktorý bol zdravým dieťaťom. Po tom čo sa mamičke Andrei sťažoval na bolesť v oblasti členku podstúpil rôzne vyšetrenia. Lekári im oznámili zdrvujúcu diagnózu – rakovina.

Jedinou možnosťou bola amputácia, no zdravotné komplikácie nekončili. Dominikovi našli na oboch pľúcach metastázy. Kvôli častým návštevám lekárov sa dožadovali od sociálnej poisťovni príspevku na osobný automobil. Žiadosť bola však zamietnutá, keďže podľa nich je onkologický pacient využiť služby MHD. No vtedy prišla na pomoc relácia V siedmom nebi a darovala rodine auto a dovolenku pri mori.

 

No len pár dní po odvysielaní prišla prostredníctvom facebookovej a instagramovej stránky zdrvujúca správa. ,,Veľmi smutná správa, ktorá nás zasiahla. Tešil sa, usmieval sa a mal veľkú chuť žiť. Osud to zariadil inak, bohužiaľ. Statočný bojovník mal len jedenásť rokov. Dnes sme sa s ním navždy rozlúčili… Spi sladko, Dominik!“ písalo sa v ozname. Malý Dominik (✝11) mal svoj celý život ešte pred sebou no zákerná choroba mu žial vzala život – aj takýto krutý vie byť osud.

 

Úprimnú sústrasť rodine, kamarátom a známym. Nech jeho dušička odpočíva v pokoji.

zdroj: hitky.sk 

Zdroj: Facebook/V siedmom nebi

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V siedmom nebi: Smutná správa pár dní po odvysielaní príbehu 11-ročného Dominika”