Video: V Malackách sa muži bili hlava nehlava lopatami! Muž padol nehybne na zem

Na facebookovej stránke Polície SR – bratislavský kraj sa dnes objavil záber, kde je vidieť bitku piatich mužov. Neskôr prostredníctvom facebookovej stránky Polícia Slovenskej republiky uverejnili aj video z tohto incidentu, ktorý sa odohral v Malackách. Zábery boli zverejnené aj na známej stránke mojevideo.sk.

Polícia SR – Bratislavský kraj

Dnes sa na pôde Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislav… e uskutočnil pietny akt za našich kolegov, ktorí tragicky zahynuli pri výkone služby Za účasti príbuzných pozostalých a príslušníkov Policajného zboru sme si pripomenuli ich pamiatku, ale hlavne ich obetu. Položili Ste na oltár služobných povinností to najcennejšie, čo Ste mali a to je Vás život.

Polícia vo svojom príspevku objasnila, že na prípade sa pracuje a účastníci budú stíhaní za prečin ublíženia na zdraví a za prečin výtržníctva. Z videa je zrejme, že bitka bola až medzi 10-timi mužmi, ktorí sa mlátili lopatami a krompáčmi. Poďla popisu videa sa mali pobiť kvôli peniazom. Video z incidentu nájdete pod textom no upozorňujeme, že nie je vhodné pre citlivé povahy a mladistvých. 

 

Bitka Tesco Malacky

199700.mp4