Vo Farme na Markíze sa strhla bitka, ktorú pozeralo až 500 000 divákov! Koho nakoniec vyhodili?

Tí, ktorí sledujete reality šou Farma 11 na TV Markíza ste už určite s očakávaním čakali na avizovanú časť, kde sa uskutoční bitka. Za tento útok a hrubé porušenie pravidiel bol farmár Matej Jurkovič (47) z reality šou vylúčený. No aj napriek tomu, že ľudia vedeli čo sa stane, táto časť, ktorá bola odvysielaná včera (5. 11.), trhla rekordy v sledovanosti.

 

Podľa portálu strategie.sk, táto epizóda zaznamenala v cieľovej skupine od 12 do 54 rokov rating 9,2% a podiel na trhu až 34,6% – čo je zatiaľ najväčším. Ak sa pozrieme na konkrétne čísla, túto epizódu sledovalo až 482 000 divákov starších ako 12 rokov. Vysoké čísla taktiež dosiahla cieľová skupina žien od 12 do 24 rokov, ktorého trhový podiel sa vyštveral na hodnotu 63,8%.

Bitka na FARME Rasto VS Matej

Bitka na FARME Rasto VS Matej farma 11

Neodvysielali všetko

Avšak televízia celú potýčku neodvysielala, pozrieť ste si ju mohli až v doplnkovej relácii Farma X-tra, ktorú moderuje ex-farmár Martin Šmahel. TV Markíza sa od akéhokoľvek násilia dištancuje a preto celé zábery neodvysielala. Zábery potýčky medzi bratislavčanom Matejom a východniarom Rastislavom v šou videli prvýkrát aj moderátorka šou Evelyn a farmár Martin. Atak sa nezaobišiel ani bez vulgárnych pokrikov medzi chlapmi. Východniar musel byť po napadnutí ošetrený lekárom.

Šokujúce zábery Farme 11 nechýbajú

Hoci je Farma 11 iná ako ostatné, pravidlá sa nemenia a to čo si dovolil bratislavčan Jurkovič bolo už cez čiaru. Vylúčenie so súťaže bolo najvhodnejším riešením. Táto séria Farmy pripravila súťažiacim farmárom trochu iné podmienky, či sa to týka istého luxusu v podobe kúpeľne a miesta na spanie, ktoré v minulých sériách neboli. No sledovanosť série udržiavajú intrigy, potýčky a hlavne sexuálne „besnenie“ súťažiacich, ktoré sa s Farmou 11 ťahá už od začiatku.

Incident sa odohrá v 14. minúte

 

Sledujete Farmu 11 aj Vy? Aký je Váš názor na vylúčeného Mateja Jurkoviča? Ktorému súťažiacemu držíte palce?

zdroj:refresher.sk / hitky.sk