Všetci ľudia prichádzajú do nášho života s určitým cieľom…

Bez ohľadu na okolnosti, bez ohľadu na to, ako sa zmení váš život, neexistujú náhodné stretnutia.

Možno si nepamätáte ich mená a tváre, ale určite viete, že každý z nich vo vašom živote zanechal stopu: niekto opatrne, prostredníctvom nápadov, niekto tvrdo – vyhodí vás z vašej zóny komfortu.

Ľudia prichádzajú a odchádzajú. Niekedy ani nevieme, čo nám prinesú alebo čo si so sebou odnesú. Niektorí si berú kúsky duše, ďalší v nás zanechávajú hlboké stopy, iní zmiznú bez povšimnutia … A napriek tomu sa všetci niečo učíme. Akí by sme mali alebo nemali byť …

Nemožno ich rozdeliť na dobrých a zlých, nie. Koniec koncov, každý človek bol dôležitý a všetci nás niečo naučili.

Od idealistov a romantikov ste sa dozvedeli, aká magická je noc pri ohni či aké dôležité je milovať prírodu celým svojím srdcom a dušou.

Od ambiciózneho a vytrvalého človeka ste sa dozvedeli, že ak sa snažíte dosiahnuť svoj cieľ, nič nie je nemožné.

Z milujúceho človeka ste sa dozvedeli, že láska je univerzálny jazyk, ktorým hovorí každý, bez ohľadu na to, z akého kúta sveta pochádza.

Od sebca ste sa dozvedeli, že sebaláska nemusí byť nevyhnutne zlá vlastnosť, ak sa pokúsite spoznať seba a zmeniť svoj život.

Od veriacich ste sa dozvedeli, že Boh je jediný, kto nás bezpodmienečne miluje. On a jeho posol na zemi: Mama!

Od umelcov a básnikov ste sa dozvedeli, že naše myšlienky sa môžu obliecť do poézie a obrazov.

Čo iné ste sa naučili od ľudí okolo vás?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Všetci ľudia prichádzajú do nášho života s určitým cieľom…”