Z Miss Bielorusko sa stala poslankyňa. Odteraz bude v parlamente horúco!

17. novembra sa v Bielorusku konali ďalšie parlamentné voľby. Ako je obvyklé v tejto krajine, predstavitelia opozičných síl nevstúpili do Snemovne reprezentantov Národného zhromaždenia, zato Mária Vasilevičová, Miss Bieloruska, sa stala poslankyňou parlamentu.

22-ročná misska ani len neoznámila svoje rozhodnutie uchádzať sa o tento post a novinári boli prekvapení, keď sa o tom dozvedeli. Žena o tom až do poslednej chvíle nehovorila ani na sociálnych sieťach, ktoré v skutočnosti používa pomerne aktívne, a odmietla poskytnúť akýkoľvek rozhovor. Napriek tomu predbehla svojich súperov a získala dosť hlasov, aby sa mohla dostať do parlamentu.

Možno je za tým aj priateľstvo s bieloruským prezidentom Alexandrom Lukašenkom. Možno sa voliči radšej chcú potešiť, keď uvidia medzi toľkými poslancami konečne krásnu ženu.

Jediná vec, vďaka ktorej bola Maria Vasilevičová známe ešte pred náhlym začiatkom svojej politickej kariéry, bolo víťazstvo na rôznych súťažiach krásy. Po získaní titulu „Miss Bielorusko – 2018“ išla na svetovú súťaž do Číny a vzala si so sebou „tri kufre s oblečením o hmotnosti 23 kg.“

„Môže sa zdať, že všetko mi ide ako po masle. V skutočnosti ide o tajomstvo úspechu v dobre naplánovanej práce. Moja cesta ku korunke sa začala už dávno, ešte keď som bola v škole,“ povedala.

Akou bude poslankyňu je ťažké povedať, ale len málo parlamentov na svete sa môže pochváliť takouto kráskou!

Presvedčte sa sami…

https://www.instagram.com/p/B47bonYHJ0k/

https://www.instagram.com/p/B4g7Lfpnq8J/

https://www.instagram.com/p/B1wMl2LozE2/

https://www.instagram.com/p/B072Ps9I3zI/

https://www.instagram.com/p/Bv9jJsSHvoh/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z Miss Bielorusko sa stala poslankyňa. Odteraz bude v parlamente horúco!”