Žena porodila syna bez toho, aby mala s mužom intímny vzťah. Ani diagnóza jej syna ju neodradila byť milujúcou mamou

Dlhé roky túžila po oddanom mužovi, s ktorým bude vychovávať niekoľko detí. Jej sen sa však nesplnil, no nenechala sa odradiť. Rozhodla sa pre vážny životný krok aj bez partnera.

Žena sa rozhodla, že v jej živote je ten pravý čas na to, aby sa stala matkou. Aj napriek tomu, že predtým nikdy nemala sex a ani dlhodobejšieho partnera, podstúpila umelé oplodnenie. Žena nakoniec porodila bez toho, aby mala s mužom sex.

Splnený sen

Michele Graze Elizaga snívala o krásnej rodinke a dokonalom mužovi. Svoj prvý sexuálny zážitok si preto šetrila pre svoju pravú lásku, ktorú však nikdy nestretla. Žena mala takmer 40 rokov a jej biologické hodiny tikali viac a viac. Princ na bielom koni neprichádzal a tak sa rozhodla pre najrozumnejšie riešenie ako mať vlastné dieťa – umelé oplodnenie.

Michele sa veľmi tešila, ked‘ si urobila tehotenský test a bol pozitívny. Bol to pre ňu nesmierny dar. Začiatky tehotenstva boli veľmi radostné, pretože si vážila, že sa jej umelé oplodnenie podarilo na prvý pokus. Mnoho žien to skúša dlhé roky a nikdy im to nevýjde. Všetko prebiehalo hladko až do momentu, kedy sa dozvedela, že jej syn bude mať Downov syndróm.„Plakala som, bolo to ťažké, no rozhodla som sa tehotenstvo neukončiť.“

Jej vytúžený syn dostal meno Matthew. Michele dodala: ,,Myslela som si, že byť jeho matkou, bolo mojou voľbou, ale je to naopak. To on si vybral mňa, pretože vie, že by sa o neho nepostaral nikto lepšie, ako ja.“

Michele taktiež povedala: ,,Matthew zo mňa vytiahol silu, ktorú som nikdy nepoznala a kvôli nemu viem, čo znamená niekoho milovať celým srdcom. Radosť, ktorú mi neustále prináša sa nedá k ničomu prirovnať. Je pre mňa tým najväčším darom, aký som kedy dostala.“ Okrem iného tvrdí, že rolu slobodnej matky by nikdy nemenila.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena porodila syna bez toho, aby mala s mužom intímny vzťah. Ani diagnóza jej syna ju neodradila byť milujúcou mamou”