Žena s najhrubším obočím na svete neprestáva prekvapovať. Zaberá jej skoro celú tvár

Svetom sa prestriedalo niekoľko období, kedy ženy túžili po veľmi tenkom, alebo naopak veľmi hrubom obočí. S ničím to však netreba preháňať a to platí aj pri hrúbke obočia. Práve hrúbkou obočia zaujala svet internetu mladá Ruska, ktorá si ho dokresľuje tak, aby ho mala cez polovicu tváre.

Mladé dievča sa stalo známou po tom, čo ju niekto odfotil a uverejnil jej fotografiu na internete. V tom čase ešte nemala obočie tak hrubé, ako ho nosí teraz, no už vtedy bolo o dosť hrubšie ako ho nosia bežné ženy. Anzhelika sa najprv hanbila nosiť tak hrubé obočie aj napriek tomu, že sa jej veľmi páčilo, no po čase si zvykla na podľady okoloidúcich a dnes jej vôbec nevadia.

Anzhelika si momentálne stále svoje obočie len dokresľuje, no je otázkou času, kedy ho tak bude mať nastálo a nechá si ho vytetovať. Jej sledovateľov na sociálnych sieťach stále pribúda, tak je otázne, či to robí pre zvýšenie popularity, alebo len preto, lebo sa tak cíti dobre.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena s najhrubším obočím na svete neprestáva prekvapovať. Zaberá jej skoro celú tvár”