Miňovi príbuzní prosia o pomoc. Po nehode ostal v bdelej kóme. Takto pomôžete aj vy

Mladému chlapcovi sa zmenil život z minúty na minútu. Stačilo pár minút jazdy v aute a jeho život sa zmenil na poznanie. Počas októbrovej noci – 21.10 2019, po závažnej autonehode, upadol do bdelej kómy. Milanovi príbuzní a známi preto prosia o finančnú pomoc na profesionálne cvičenia a neurorehabilitácie, ktoré poskytuje Adeli medical center v Piešťanoch.

Milan pred nehodou:

Ak by mohol Milan hovoriť, určite by povedal: „Som pripútaný na lôžku, strašidelne chudý, slabý a uväznený vo vlastnom tele. Som zrazu úplne odkázaný na lekárov, sestričky a našich. Na moju mamu, ktorú zrazu potrebujem oveľa viac ako môj malý braček Leo. Život niekedy naozaj nehrá fér, dnes už to viem…“

Milan po nehode:

Bez vašej pomoci už nikdy nebude žiť život ako predtým. V nemocnici je už viac, ako tam byť môže, no bez intenzívnej starostlivosti má minimálnu nádej na zotavenie.

Posledné týždne boli pre rodinu veľmi náročné, finančné prostriedky dochádzajú, no život pokračuje. Rodina prosí o finančnú pomoc, ktorá by Milanovi dala možnosť urobiť obrovský krok vpred. Lekári urobili všetko, čo je v ich silách, teraz to je všetko o náročnej rehabilitácii, ktorá môže trvať dlhé mesiace a stáť tisícky eur.

Dajte Milanovi šancu a pomôžte mu vyhrať jeho náročný boj! Podporte ho na tomto odkaze. 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Miňovi príbuzní prosia o pomoc. Po nehode ostal v bdelej kóme. Takto pomôžete aj vy”